Arama

Damarlarda meydana gelen kasılmaların nedeni nedir, nasıl tedavi edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 3.904 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vucudumun çeşitli yerlerinde özellikle el bileya tanısı vaeklerimde oluşan damarlarımdaki kasılmalar yer yer bacaklarımda da hissediyorum bu olay sabit durmuyor son günlerde boynumdan başlıyor yüzüme göz çevreside şakaklarımın yan tarafında kasılmalara neden oluyor bazen kasılmaların olduğu damarı bileğimde yakalıyorum bu rahatsızlık bacaklarımda morarmalar yapıyor moraran yere bastırınca ağrıyor beyin emarımda birşey çıkmadı kan değerlerim düşük demir bağlama düşük anemiklik var bu rahatsızlığımın litaratürde bir adı veya tanısı var mı
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

vucudumun çeşitli yerlerinde özellikle el bileya tanısı vaeklerimde oluşan damarlarımdaki kasılmalar yer yer bacaklarımda da hissediyorum bu olay sabit durmuyor son günlerde boynumdan başlıyor yüzüme göz çevreside şakaklarımın yan tarafında kasılmalara neden oluyor bazen kasılmaların olduğu damarı bileğimde yakalıyorum bu rahatsızlık bacaklarımda morarmalar yapıyor moraran yere bastırınca ağrıyor beyin emarımda birşey çıkmadı kan değerlerim düşük demir bağlama düşük anemiklik var bu rahatsızlığımın litaratürde bir adı veya tanısı var mı

Çok geçmiş olsun ancak sizi doktora yönlendirmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Acil şifalar dilerim..
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Çok geçmiş olsun ancak sizi doktora yönlendirmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Acil şifalar dilerim..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
omurilikte sinir sıkışması var embolizim ameliyatı geçirdim.şimdi kasılmalarım çok fazla yürümekte güçlük çekiyorum.kasılmalarım için bir tavsiye istiyorum.teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben cevdet kızılkaya omuriligimdse sinir sıkışması var embolizm ameliyatı oldum şikayetlerim iyice arttı.kasılmalarım çok fazla kasılmalarım için tavsiyeler istiyorum.yardımcı olursanız memnun olurum.teşekkürler.