Arama

Facebook'ta arkadaşlarımı göremiyorum ve profilimde sorunlar var nasıl çözebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Aralık 2015 Gösterim: 90.021 Cevap: 97
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hiç bir pc de profilime giremiyorum diğer kısımlar düzgün çalışıyor profilime girmeye çalışınca anasayfaya yönlendiriyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar pc açılır açılmaz facebook açılıyor şifre istemeden hesabıma giriyor ne yapmam lazım ki şifre istesin
Sponsorlu Bağlantılar
MİSAFİR - avatarı
MİSAFİR
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #33
MİSAFİR - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende benim facemde kardeşim olarak ekli olan birini göremiyorum herkesi görebiliyorum ama onu göremiyorum kardeşlerimdende çıkmış hatta ama o beni facede görüyo ve onun profilinde hala kardş olarak ekliyim neden böyle olmuş acaba lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
CHROME SORUNU HHALLEDER BÜYÜK İHTİMAL...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
profilimi birtürlü göremiyorum neden
stack - avatarı
stack
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #36
stack - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar facebook ele geçirildiğinden beri 1.5 milyon kişi facesine giremiyor.

1.5 milyon facebook hesabı ele geçirildi
Kirllos adında bir hacker, hacker forumlarında Facebook hesaplarını kelepir fiyata satıyor.

Dünya Bülteni / Haber Merkezi
VeriSign's iDefense adlı grubun iddiasına göre Kirllos'un elinde tam 1.5 milyon satılık Facebook hesabı var.

Kirlllos 1000 hesap başına 25 ya da 45 dolar talep ediyor. Hesapların ücreti kullanıcıların arkadaş sayısına göre değişiyor.

Facebook üzerindeki 400 milyon kullanıcı her gün kandırmacalara maruz kalıyor. Çoğu zaman arkadaşlarından gelen mesajları düşünmeden açan kullanıcılar farkında olmadan başkalarına virüs göndermeye başlıyor.

Kirllos'un şimdiye kadar sattığı Facebook hesaplarının sayısının 700.000 ‘den fazla olduğu tespit edildi.

Buda kanıtı ...

kirllos bu hesapları çalıp satıyor...
dikkatli olun.

benden söylemesi ...

ve türkiyenin % 90 ı hesabına giremiyor
stack - avatarı
stack
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #37
stack - avatarı
Ziyaretçi
size dediğim dibi kirlossu araştırdığınızda kendisi hakkında pek bilgi bulamassınız kendisi hakındaki tüm bilgileri kaldırıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
opera kullanıyorum,ve focebookta ana sayfa ayarlar hiç gözükmüuyor,ama internet exploler de hepsi gözüküyor,operayı kaldırdım yeniden yükledim
yine aynı,bişey anlamadım((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde facebook ta sayfam var duvara giremiyorum hesabımı kapatıp sadece bilgilere gireliyor duvarada girilmiyor ne yapmamgerekiyor facebook yardım mesajları attım 2 gündür cevap gelmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bndeki sorun sadece şu : facebook adresime sorunsuz giriyorum herkesin profili gözüküyor fakat ben kendi profilime tıkladıgımda bembeyaz bi sayfa geliyor kendi profilim açılmıyor acaba neden ???