Arama

Kompozisyon çalışması nasıl yapılır, örnek verir misiniz? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2016 Gösterim: 154.650 Cevap: 245
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kompozisyon nasıl yazılır?lütfen söyleyin çıldırıcam.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
akyurt ile ilgili kompozisyon nasıl yazılır acil çook acil lazım hoca ödev verdi

Sponsorlu Bağlantılar

NE OLUR BANA ACİLEN BULUN YOKSA DELİRİCEM KAÇ GÜNDÜR ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ÇAABBUUKKKKKK BULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offf yarın sınavda kompozisyon varmış çok gıcık oluyorum.Çünkü yazamıyorum alakasız şeyler yazıyorum Msn HappyMsn Happy ağlanacak halime gülüyorum xdxdxd
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2012       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
komposizyon ortadanmı başlanıyo
melinay - avatarı
melinay
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #115
melinay - avatarı
Ziyaretçi
sanatisanatçı,şair ,şiir,kilim,ressam,müzisyen,heykeltıraş,gelenek,türkü,aklı başında olmak bu sözcüklerin geçtiği bir kompozisyon lazım lütfen yardımcı olun çok acilMsn SadMsn Sad
melinay - avatarı
melinay
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #116
melinay - avatarı
Ziyaretçi
sanat,sanatçı,şair ,şiir,kilim,ressam,müzisyen,heykeltıraş,gelenek,türkü,aklı başında olmak bu sözcüklerin geçtiği bir kompozisyon lazım lütfen yardımcı olun çok acilMsn SadMsn Sad
melinay - avatarı
melinay
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #117
melinay - avatarı
Ziyaretçi
sanat,sanatçı,şair ,şiir,kilim,ressam,müzisyen,heykeltıraş,gelenek,türkü,aklı başında olmak bu sözcüklerin geçtiği bir kompozisyon lazım lütfen yardımcı olun çok acilMsn SadMsn Sad

---------- Mesaj tarihi 14:29 ---------- Önceki mesaj tarihi 14:22 ----------

---------- Mesaj tarihi 14:34 ---------- Önceki mesaj tarihi 14:29 ----------

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kompozisyon için saolunda öğretmen bize bir kağıt vermişti dediki kompozisyon örneği ve üstünde düşünce duygu diye yazıyodu asıl kafam ona takıldı nasıl anlamadım anlatabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar çok sağolun yhaaa baya yardımcı oldunuz yarın sınavım vardı bu iyi oldu ama bna bi komposizyon örneği yazabilir misiniz?? LÜTFEN...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2012       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu komposiz yon nasıl yazılıoooooooo kısaca bi anlatırmısınız