Arama

Facebook'ta isim nasıl değiştirilir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2014 Gösterim: 201.532 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar dert etmeyin orada isim değiştirme faln çıkıyo ugrasın yapın olur yada 3-4 hafta girmeyin düzelir diye düşünüyorm olmazsa yeni hesap açın ve sürekli ad değiştirmeyin Msn GrinMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu Adımı Değiştirmem Gerekiyor | Facebook linke tıkladığınızda ad değişim talebinde bulunacaksınız.Ardından facebook hesabınzıın bağlı bulunduğu mail adresinize bir mail gelecek.Gelen maile yanıt vermeniz talep edilecek.Maili aşağıdaki gibi yanıtlayıp geri gönderin.(Posta Kutunuzdaki bu mailin geldiği ekrandaki yanıtla yazısına basarak)

Sponsorlu Bağlantılar
Şuanki var olan adınızı + değişmesini istediğiniz varolmasını istediğiniz isimi yazıp değişiklik talebinde bulunduğunuzu önce türkçe sonrada ingilizce belirtiniz. Hi xxxx is my name yyyyy change my name şeklinde. Arkadaslar Bi yerde Böle Bisi Buldum ama Tam olarak anlamadim anlayan yazabilirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ısmı degıstırıorm dırek yazı gelıyo
sıstemımız tarafından reddedılmıstır dıye
onu nasıl duzeltebılırız bılen varmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bılmıodum adımı dğştrmek ıcn ardarda denedım olmadı ne zaman duzelırr
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Eylül 2010       Mesaj #65
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadasim Bu raya girdim Ama Ne yapacam burada bide onu sölesen ?

Alıntı

arkadaşlar dert etmeyin orada isim değiştirme faln çıkıyo ugrasın yapın olur yada 3-4 hafta girmeyin düzelir diye düşünüyorm olmazsa yeni hesap açın ve sürekli ad değiştirmeyin Msn GrinMsn Grin

Alıntı

Bu Adımı Değiştirmem Gerekiyor | Facebook linke tıkladığınızda ad değişim talebinde bulunacaksınız.Ardından facebook hesabınzıın bağlı bulunduğu mail adresinize bir mail gelecek.Gelen maile yanıt vermeniz talep edilecek.Maili aşağıdaki gibi yanıtlayıp geri gönderin.(Posta Kutunuzdaki bu mailin geldiği ekrandaki yanıtla yazısına basarak)

Şuanki var olan adınızı + değişmesini istediğiniz varolmasını istediğiniz isimi yazıp değişiklik talebinde bulunduğunuzu önce türkçe sonrada ingilizce belirtiniz. Hi xxxx is my name yyyyy change my name şeklinde. Arkadaslar Bi yerde Böle Bisi Buldum ama Tam olarak anlamadim anlayan yazabilirmi

Alıntı

ısmı degıstırıorm dırek yazı gelıyo
sıstemımız tarafından reddedılmıstır dıye
onu nasıl duzeltebılırız bılen varmı ?

Alıntı

bende bılmıodum adımı dğştrmek ıcn ardarda denedım olmadı ne zaman duzelırr

Linke tıklayın:

Yardım Merkezi | Facebook
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben facebook ta hesap ayarlarıma giriyorum adı değiştir yapıyorum talebiniz işleme alındı dio ama değişmiyor 24 saat gecmesine rağmen. .bide herkes bi sürü değişik isim yapıo ben yapıncada gecersiz karekter dio anlamadım gitti nasıl iştir ya. .!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ad değiştirme isteğin otomatik onay sistemimiz tarafından reddedildi. yazıyor Tekrar adımı değişTrmem için ne Kadar ßekLemem LAzm ? .s
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #68
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya ben facebook ta hesap ayarlarıma giriyorum adı değiştir yapıyorum talebiniz işleme alındı dio ama değişmiyor 24 saat gecmesine rağmen. .bide herkes bi sürü değişik isim yapıo ben yapıncada gecersiz karekter dio anlamadım gitti nasıl iştir ya. .!

Alıntı

Ad değiştirme isteğin otomatik onay sistemimiz tarafından reddedildi. yazıyor Tekrar adımı değişTrmem için ne Kadar ßekLemem LAzm ? .s

Linke tıklayın:

Yardım Merkezi | Facebook
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ismim deqismio neden
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi