Arama

İmzalanan senet nasıl iptal edilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 6 Ağustos 2015 Gösterim: 24.403 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi, bir kitap seti aldığıma dair bir sözleşme imzaladım. fakat senet değildi. yani bana söyledikleri buydu. kefilim de yok. tc kimlik numaram, adresim ve imzam var. fakat sonra kitapları almaktan vazgeçtiğim için merkezlerini arayıp iade formu doldurttum ama bana pazartesi/salı geri dönüleceğini söylediler. bir yandan olaydan ailemin de haberi oldu ve aşırı sinirlenip iadenin hemen o gün olmasını, o malın evimize girmeyeceğini söylediler. fakat sonra ben sözleşmeyi yapan adamla anlaşmayı sağladım ve adımla tc mi karalamasını sağladım, imzayı da kaptım. sonuç olarak imzanın olduğu yer yırtık sözleşmede. sözleşme onlarda, ama aldığım imzayı ben yırtıp çöpe attım şimdi, yırtılan sözleşme hukuki geçerliliğini yitirdi mi? dün beni aradılar ve x beyin imzamı bana geri verdiğini söyledim, ama telefondaki o pazartesi-salıya kadar ulaşılamayan beyle sert konuştuk çünkü ben kazıklanmanın eşiğinden dönmüştüm. bu malı ödememi bekleyemezler artık dimi? bende onların bana verdiği nüsha var. onların elinde kalan imzası yırtılmış senetin şekli için caps:

Sponsorlu Bağlantılar
3025mh4
mira 54 - avatarı
mira 54
Ziyaretçi
6 Ağustos 2015       Mesaj #12
mira 54 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb güzellik merkezinde sözleşme imzaladim
Ama hiç bi şekilde seyanslarina gitmedim
Sponsorlu Bağlantılar
Merkez arayıp kanunu işlem başlatacaz dedi