Arama

Facebook'ta hayran ol sayfasına tasarım nasıl yapılmaktadır? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Şubat 2012 Gösterim: 236.959 Cevap: 259
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben face de hayran sayfası açtım resim ve viode paylasşıyorum ama yanlarına kendi istedigim resimlerin yanına yaz yazamıyorum ve bana bir profil resimi de söylermisiniz lütfen cevap bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardes SöyLe detayLı ßir ŞekiLde Anlatır mısın anLamayan Cok kişi waR Lütfen senide Yoruyoruz ama Lütfen kardeS Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
8 Mart 2010       Mesaj #123
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkdaşlar ben static fblm ye üye oldum ama grubuumu ekleye tıklayınca çıkan kutuda hiç bir eşy yazmıyo grubumun adı gözükmüyo bana bir yardim edebilirmisiniz

Alıntı

ya kardeş senin dediğini yaptım ama kodu nereye yapıştırıcaz onu anlamadım detaylı anlatsan kısa kesip bitirmissin

Alıntı

valla o solediğiniz siteniz hayranı oldum ama o site nası eklicem neye eklicem hiç bişi anlamadım

Alıntı

FACEBOOKTA SAYFAMA NASIL TASARIM YAPABİLİRİM YARDIMCI OLUN

Alıntı

ya ben face de hayran sayfası açtım resim ve viode paylasşıyorum ama yanlarına kendi istedigim resimlerin yanına yaz yazamıyorum ve bana bir profil resimi de söylermisiniz lütfen cevap bekliyorum

Alıntı

Kardes SöyLe detayLı ßir ŞekiLde Anlatır mısın anLamayan Cok kişi waR Lütfen senide Yoruyoruz ama Lütfen kardeS Msn Happy

Verdiğim Linki İnceleyin. (Sayfalara FBML KOD'ları Nasıl Eklenir ?)
Videos Posted by FBML KODLARI: SAYFAYA NASIL RESİM EKLENİR ? [HQ] | Facebook
Videos Posted by FBML KODLARI: FBML NASIL EKLENİR & FBML KOD NASIL EKLENİR [HQ] | F

Hiç Bişey Anlamıyorsanız Uğraşmayın Derim.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2010       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
komik belki ama sayfamda sayfa düzenle yazısı yokMsn Grin yada ben göremiyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hayran sayfası açtım ama sağ tarafta menü filan yapıyorlar bunların kodları varsa lütfen yollayın
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
10 Mart 2010       Mesaj #126
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

komik belki ama sayfamda sayfa düzenle yazısı yokMsn Grin yada ben göremiyorum...

Grup mu Açtın ? Umarım Grup Açmışsındır.

Alıntı

ben hayran sayfası açtım ama sağ tarafta menü filan yapıyorlar bunların kodları varsa lütfen yollayın

Sayfa Linki Verirsen İyi Olur.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim maÇa-AS die hem gurup hemde hayran sayfam var hayran sayfama kod eklerken hepsi kayboldu ve sayfa duzenle cıkmıo napmam gerek maÇa-AS hayran oldan bana ulasıp anlatırsanız sevinirim saygiLarımLa qaRiSma
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben FBML yi ekledim sayfaya ama tıkladım hiçbişey açılmadı o kodları nerden yapıştırıcam oraya ? Lütfen cevap yazınn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle mrb ben facebook ta haber sayfası açtım sayfamda tsarım oolmasını iztiyorum ama bi türlü yapamıyorum ve son dakika haberleri sayfamda olmasını iztiryom ve video nasıl yüklerim pc den yüklemesini biliyorum ama otomatik yükleme olabilirmi ? ne olursunuz bana yardımcı olun ilginiz için TEŞEKKÜR EDERİM
duble_uqala - avatarı
duble_uqala
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #130
duble_uqala - avatarı
Ziyaretçi
arkasdalr çok kolay bende bilmiodum ama 1günde ögrendimm isterseniz msn bırakın yardımcı olayımm