Arama

Birine sihir yapıldığı nasıl anlaşılır?

Güncelleme: 12 Kasım 2009 Gösterim: 4.859 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bırısıne sıhır yapıldıgı nasıl anlasılır belırtılerı nelerdır. Esım ben den uzaklasıyor 4 ayrır belkı 2 defadır bırlıkte oluyoruz eve gelmek ıstemıyor sordugumda ıcınde bır sıkıntı oldugundan bahsedıyor aslında ıyı bırı neler oldugunu anlayamadım gıtgıde bunalıma gıruyor benımle bırlıkte olmak ıstemedıgını soyluyor acabe sıhırmı dıye dusunmeye bsladım yardımcı oun cevap beklıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
12 Kasım 2009       Mesaj #2
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bırısıne sıhır yapıldıgı nasıl anlasılır belırtılerı nelerdır. Esım ben den uzaklasıyor 4 ayrır belkı 2 defadır bırlıkte oluyoruz eve gelmek ıstemıyor sordugumda ıcınde bır sıkıntı oldugundan bahsedıyor aslında ıyı bırı neler oldugunu anlayamadım gıtgıde bunalıma gıruyor benımle bırlıkte olmak ıstemedıgını soyluyor acabe sıhırmı dıye dusunmeye bsladım yardımcı oun cevap beklıyorum

Büyü veya sihir, bir takım acaip işler vasıtasıyla, başkaları üzerinde tesirler meydana getirmektir. Sihrin gözbağcılık denilen gerçek olmayan çeşitleri yanında, gerçek netice ve etkileri olan çeşitleri de vardır. ...... Devamı İçin TIKLAYINIZ
Sponsorlu Bağlantılar
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....