Arama

Kafe yada restorant kurmak istiyorum ama gelecekteki getirisi ve pozisyonu ne olur?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Haziran 2013 Gösterim: 3.933 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
caffe yada restorant kurmak istiyorum ama gelecekteki getirisi ve pozizsyonu ne olur bunu öğrenmek istiyorum teşekkür ederim
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

caffe yada restorant kurmak istiyorum ama gelecekteki getirisi ve pozizsyonu ne olur bunu öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

Bu sizin açacağınız yerin konumuna, halkın yaklaşımına, sizin halka verebilecek ve müşteri memnuniyetini hangi seviyede tutacağınıza büyük ölçüde bağlıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sizin açacağınız yerin konumuna, halkın yaklaşımına, sizin halka verebilecek ve müşteri memnuniyetini hangi seviyede tutacağınıza büyük ölçüde bağlıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
OsmanAkay - avatarı
OsmanAkay
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #3
OsmanAkay - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar benim 15 yıllık şirketim var istanbulda vade farkı ve banka komisyonu ile çalışmak isterseniz şirketimin çatısı altında bayilikler veriyorum
Faliyet konusu iletişim ve kontör ticareti yapmaktmayız kıredi kartlarına tek çekim ve taksit ile çok faza satış yaparak cironuzu artırırsınız Türkiye'nin her yerine bayilikler veriyoruz danışma tel :5357618293 Osman akay dan detaylı bilgi alabilirsiniz. NOT: AYNI ZAMANDA ŞİRKETİMİZİN PERSONELİ GİBİ ÇALIŞARAKTA DÜKKAN KİRASI VERGİ SITOPAJI MUHASEBE GİDERİ VE DAHA PEK ÇOK DEVLETİN UYGULAMALARINDAN YIPRANMAYACAKSINIZ KAZANDIĞINIZ PARA TERTEMİZ ÇEBİNİZDE KALACAK