Arama

Esrarın zararları nelerdir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Aralık 2015 Gösterim: 237.340 Cevap: 87
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2013       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar merhaba oncelikle hepinizin yorumunu okudum bende hayatimda esrara baslamamla ilgili birkac sey soylemek istiyorum ben esrara 16 yasinda basladim suan 17 yasindayim esrara alkole sigaraya baslamadan once diger normal insanlar gibiydim kah hayattan keyif alan kah dert yanan yani temiz normal dusunce yapisi normal davranislari normal birisiydim suan kendime bakiyorumda bambaska biri olmusum dusuncelerim beynim herseyim degisti hayattan o eski saf keyifi heyecani mutlulugu alamaz oldum bunun sadece esrar icmekle etkisi olmayabilir yasadigim olaylar esrar hap vb. seylerin kafasinin yasattigi olaylar girilen arkadas ortamlarida bunlara etken olabilir bazen oyle ictim oyle hallere geldimki olecegimi hissettim uoldaki arabanin onune gecip beni hastaneye goturun diyebilecek kivama geldim guzel kafasinin esrarin getirdigi mutluluk rahatlik her anlamda hizlanma ve arkadas ortamindaki samimi muhabbetlerin yaninda bu verdigim ornek gibi olumle burun buruna geldigim zamanlar oldu bikac kez benimgibi seyleri yasayan insanlar ise artik o eski cocuk gibi temiz saf duygulari ise yasayamaz olmustur mesela suc islemeye kesinlikle normal insanlardan daha cok meyilli oluyorsunuz diyorumya kafanix bambaska oluyor birgun donupde etrafiniza kendinize baktiginizda farkli ortam farkli dunya bambaska bir gayrimesru kovalamasinin icinde buluyorsunuz herseyi yani demem odurki zaman hicbirseyi ogretmiyor tecrubeler ogretiyor turlu turlu insanlar taniyorsunuz kimin ne oldugunu nasil biri oldugunu hemen ayikiyorsunuz diyorumyw esrara ve diger maddelere baslayip o yola girdinmi artik o temiz macera kari kiz. genclik. delikanlilik heyecan temiz olmak bunlar kalmiyor gormus gecirmis eskisi gibi olamayacak biri oluyorsunuz bazen sinirlari zorladiginiz icin ozgur bazen eskisi gibi olamayacaginiz icin bu hayata tutsak oluyorsunuz verilen paraninda haddi hesabi yok o verilen paralarla ne ihtiyaclar giderilir aslinda beyine olan zarari ise bambaska unutkan oluyorsunuz dalgin herseyin icinde bir pislik ariyorsunuz paranoyak oluyorsunuz. cigerlere giren onca duman nefesi kesiyor ben spor yapmayi seviyorum nefesim kesiliyor hemen genc yaslarda baslayanlar gordugum kadariyla tifil kaliyorlar evet dostum sen buraya kadar okuduysan tesekkur ederim oncelikle ben burda sadece esrar icmenin degil esrarin ve diger maddelerin goturdugu yolda yuruyen bir insan olmanin nasil birsey oldugunu soyledim kimseyede icmeyin birakin demiyorum herkes yaptigini bulur kimi zaman hosuna gitsede digerlerinden kendini daha gormus gecirmis tecrubeli biri gibi hissetsende diger yandan hissettirdiklerini zaten anlayacaksin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2013       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esrar kendini degil ama karsındakini maf eden üzülmesini saglayan pslik bişey
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2013       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben henüz 17 yaşındayım ama bu dalgayı 1buçuk yıldır kullanıyorum. zararları büyük bence de başlamayın ama başlarsanız sakın bırakmayın çünkü bırakmaya çalıştığınız ilk 2 hafta uyurken bile o kafayı yaşıyorsunuz rüyanızda ve iyice dengeniz bozuluyor. ben kendimden memnunum kullanıyorum ama kimseye alıştırmadım kendim içip kendim kafamı yaşıyorum mariuhana değil ama jamaika takılıyoruz biz kovafan alınca en az 3 saat kafası var ve o 3 saat her şeyi unutup sadece mutlu oluyorsunuz bence denenmeli ve buna bakılırsa yurt dışında çoğu ülkede bu devlet tarafından satılıyor sadece bizim ülkemiz ve bazı ülkelerde yasak. ilaçlarda bile kullanılan şeyin ne zararı olabilir olsa olsa sigara kadar o da akciğerlere geri fasa fiso inanmayın. sadece ot değil kimyasal da güzel ve otun cinselliğe bi zararı yok kimyasalın var biz kimyasala şeker diyoruz onuda deneyin kafası bambaşka ama onu fazla kullanmayın gerçekten ottan daha zararlı. saygılar sevgiler. herkes kendi kafasını yaşasın mutlu olun.

Jamaican dediğin şey Esrar değil. O maddeyi Esrarın bir türüymüşün gibi yazmışın biraz. Jamaican dediğin şey Esrardan en az 100 kat daha zararlıdır. Burda Esrar içip Esrar ay çok zararlı diyen kişiler Esrar diye Jamaican Bonzai içiyor heralde, yorumları okuyunca şok oldum. Eroin Kokain kullanmış insan Esrar zararlı derse çok komik olur. Esrarla başlayıp Jamaican bimnemne içiyorsunuz, uyuşturucu hap map atıyorsunuz. ondan sonra ay Esrar çok zararlı diyorsunuz. Esrarı ilk yasaklayan ülke amerikaydı, şimdi Esrarı yasallaştırıyor Amerika.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2013       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bende bir ay kadar kullandım ama istediğim an bıraktım,söylediğin gibi dışarda yapılacak çok güzel şeyler var en basiti çıkıp yürümek

Esrar mutluluk vermiyor bence. Biraz sakinleştirici bir etkisi var o kadar. Seni Sersemletiyor biraz. Kafası da çok çabuk geçiyor bitiyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2013       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kolta adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar esrar mutlu veriçi keyif verici bir illet ama biz birkere bagımlıkk olmuş kerdeşlerimizi uzak içmeyenleri uzak tutun 5 sene oldu içiyorum daha keyif versin diye bonzai diye olmaz olsun bir illet iştim kedinle dememyin 5 sene dr içerim daha onun kadar 9 kapak aldım ama sonrası benim içn zor oldu tmm 45 saat duglarımı aldılar hayale attılar trplere soktular halüsyon göterdiler telikeli bişeydr onun içende zehrli maddeler oldunu bilmiyodum meyerse fare zehiri sinek zehiri yılan zhri bilmedimiz maddeler var icinde saygılar içmeyin denemeyin bırakmaya calışıyorumn ama olmuyor benden gecer artık kullanmayın bu pis illeti

Bonzai Esrardan en az 100 kat daha zararlıdır. Bazı insanlar Bonzai yi Ot gibi bir şey sanıp içiyorlar ölüm triplerine giriyorlar.
gizli yaraaa - avatarı
gizli yaraaa
Ziyaretçi
1 Aralık 2013       Mesaj #76
gizli yaraaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

esrarın zararları nelerdır

slm benim eşim 9 aydır esrar kullnyor arkadaşları ortam alıştırdı onu eşim ilk aldgnda fazla almış gece onu hastaneye götürdüm doktara neyi var dedgimde doktor bna kızarak esrar almış dedi ben o an beynmden vurulmuşa döndüm eşim vaz gecmyor esrardan evdede içiyor bana ve cocuklarıma bir zararı varmı bu lanetin bn bunu ögrenmek istyrum eşimi esrardan nasıl vazgeçirebilirim yardımcı olun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2014       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esrar aslında herkesin istediği ve merak etiği bişeydir ama hayatları bitiren annelerimizi ağlatan ilet ben kız olmama ramen 3 yıldır iiçiyom yazık sadece yazık zamanıma nedense bırakamıyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2014       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu insanlara inanamıyorum ne kadar basit geliyo benim kardeşim içiyo bizim neler çektiğimizi biliyonuzmu nerdeyse sağlığa iyi geliyo diğcekler içene değil birde aileye sorun neler yaşıyorlar yazık bu gençlere kendilerini ancak zehirliyorlar siz içenler burda marifetlernizi yazıcağınıza gidinde ailelerinize neler çektiklerini sorun annelere özellikle sorun evladının gözleri önünde hergün biraz daha ölüme gitmesi nasil bir duygu anlatsınlar belki biraz vicdana gelirsiniz bırakırsıniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2014       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 14 Yaşımda Esrara Başladım 18 Yaşımda Bıraktım Ara Ara Tabikide ictim şuanda 25 Yaşındayım Hala Arada 1 Cift Çekiyorum, Şuana kadar Ben Bir Zararını Görmedim? hee için Demiyorum kendimce Söylüyorum, Ben 60 Yaşındaki Adamın Esrar içtiğinede Tanık oldum Ve Adam Hala sapa Sağlam, Kimisinin bünyesi kaldırır kimisinkisi kaldıramaz, İçmeyince Tabikide Sinir Çöküyor insana Tek Zararı bu bana kalırsa, He Tabi Birde Arkadaş Cevreyi unutmamak lazım Arkadaş Cevresi Yüzünden hep kötü Yollara Düşüyorlar ; Düşüyoruz, iciyorsun Bi ona ulaaan Bi buna Ulaan yakarım yıkarım Esrarı icincede Hepten kendini kral sanıyor Halbuki ; Esrar Sakinleştirici Bişeydir, içince Çok yersin Bir tencere koysunlar önüne bir tencere yemeği yersin, yedikce Zaten kafa Güzelliğin Gidiyor, onu icince Ciddi Anlamda Sakınleşıyorsun Orası tabikide Ayrı bişey ; Bakmayın okadarda kötü Bişey değil, Yinede TAVSİYE ETMİYORUM. Diyorlar ya Esrar bayımlılık yapmaz Burda yanlışınız var, Esrar Çok gizliden bayımlılık yapan bir uyuşturucu tipidir, içersin Son dersin nasıl olsa bırakırım Bugunde iceryım dersin Halbuki Sen Çoktan bayımlısı oldun, onu bırakcam derken ilk önce icen insanlardan uzak dur Sonra kendin uzak dur 1 anda bırak Msn Happy Aman aman son son demiceksin. iyi Günler.
Misafir misafir - avatarı
Misafir misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2014       Mesaj #80
Misafir misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kullanıcı değilim sadece merak ettim ve okudum 3 çocuğum var çevreden duyduklarım beni etkiledi ve okudum bilği edindim sağolun