Arama

Maaşımı alamıyorum, nereye baş vurabilirim ve iş haddimin feshini isteyebilir miyim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Kasım 2014 Gösterim: 29.580 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ŞIRKETTE ŞOFÖR OLARAK ÇALIŞTIM SAHTEKAR ÇIKTILAR MAAŞLRI ZAMANINDA ÖDEMIYORLAR İŞİ BIRAKTIM IÇERDE BİR MAAŞIM BİRDE CEBDEN YARCADIĞIM VAR YAKLAŞIK 1OOOTL ALACAĞIM VAR NE YAPMALIYIM.
Sponsorlu Bağlantılar
rg1789rg - avatarı
rg1789rg
Ziyaretçi
18 Nisan 2012       Mesaj #12
rg1789rg - avatarı
Ziyaretçi
11şubat2012 tarihi itibari ile işe başladım 20 şubatta ssk girişimi yaptılar ve ayın 17 si itibari ile sabah 8 akşam 8 çalışıyorum.henüz tek 1 lira para alamadım ve 17 nisan tarihi ile itiberen noterden ihtar çekerek işten ayrıldım ve bölge çalışmaya da şikayet dilekçesi verdim.asgari ücret karşılığı işe başladım ama cumartesi dahil hergün 12 saat çalıştım.burası bir market.66 gün de maximum alacağım ücret tüm yasal çerçeve de net nekadar.dün akşamdan beri beni arıyorlar şikayetini geri al ücretini ödeyeceğiz diye.ne kadar ödeme yaparlarsa şikayetimden vaz geçeyim bu arada 3 tane çocuğum var.14-10-5 yaşlarında çocuk parası asgari geçim indirim vs nekadar.ve diğer bilmediğim talep etmem gereken ücretler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 aydır maaşımı alamıyordum..ısten ayrıldım we hemen noter onaylı bır ıhbarname gönderdım şirkete..ertesı gun denetlemeye gıden müfettişlere "iki gün içinde yatıracaz" demişler..bugun benı cagırdıgında benımle pazarlık yapmaya calısan patronum; maasını werelım fakat tazmınatına 1 ay sonraya senet werelım dedı we buna benzer bı kac teklıfte daha bulundu..acıl nakıt ıhtıyacım oldugu ıcın senedı kabul etmedım..we benı odasından kowdu.. şimdi ne yapmalıyım..acil cewap gelırse sewınırım.. tesekkur ederım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ener adlı kullanıcıdan alıntı

Buradan ulaşamazsınız, ilgili şirkete başvurmalısınız.

Sayır arkadaşım adam aslında çok güzel birşey yapmış. çalıştığı firmayı teşhir etmiş teşhir etmiş. Ben de şimdi den sonra bu kargo şirketi ile asla paket göndermem. Destek oluyorum arkadaşa kendimce.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
karayollarında yapımını ustlenen fırmanın taseronunda calıstım 11 kısılık ekıp halınde paramızı alamadık karayollarına dılekce yazdık yalnız dılekcemız kabul gormedı.maaslarımızı almak ıcın ne yapmamız gerekır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir fabrikada çalışmaktayım geçmiş aylardan hemen hemen 750 tl alacagım var bu nedenle iş sözleşmemi fesih edebilirmiyim?edebilirsem ne yapmam gerekiyor?bu iş yerinde 3 yıldan fazla çalışmaktayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 aydır maaşım yatmıyor insan kaynaklarına söylüyorum ben halledecem diyip geçiştiriyor. istifa edip çıktım . maaaşımı hala yatırmadılar mahkemeye versem hakkım olanı alabilirmiyim
nidas - avatarı
nidas
Ziyaretçi
19 Temmuz 2014       Mesaj #18
nidas - avatarı
Ziyaretçi
Ben ozel bir hastanede calisma sartlarim is kanununa uymadigi is ihtarname cekerek sozlesmemi fesh ettim 140 saatlik mesaim ve bir aylik maasimi yatirmadilar nereye bildirebilirim sikayet edebilecegim bir kurum varmi ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
keşan belediyesin den 6 aydır maaş alamıyorum ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2014       Mesaj #20
Misafir - avatarı