Arama

Teknolojik araç nasıl tasarlanır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Nisan 2011 Gösterim: 4.683 Cevap: 4
havva_ - avatarı
havva_
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #1
havva_ - avatarı
Ziyaretçi
ingilizce öğretmeni yeni bir teknolojik alet tasarlayın dedi. yardım edebilir misiniz?
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
havva_ adlı kullanıcıdan alıntı

ingilizce öğretmeni yeni bir teknolojik alet tasarlayın dedi. yardım edebilir misiniz?

Alıntı
PrensesPolyanna adlı kullanıcıdan alıntı

teknoloji tasarım için teknolojik bir araç geliştirebileceğim bir soruna ihtiyacım var ne olabilir???

Önce konunuza karar verin, örneğin;
Sponsorlu Bağlantılar
  • Engellilerin hayatını kolaylaştıracak bir araç olabilir. Katlanan bir tekerlekli sandalyeye ek bir aparat gibi. Araç gereçlerini, belki ilaçlarını, kitaplarını koyabilecekleri yerler, hareketli ama zarar vermeyecek ekler gibi. Engellilerin sorunlarına destek olur.
  • Tatil için çok fonksiyonlu bir çadır, araba, masa, dolap, uyku tulumu olabilir. Tatilin eşya fazlalığı sorununu çözebilir.
  • Mutfaktaki eksikliği sorun olan bir araç olabilir. Bir çok araç yerine tek bir tanesiyle herşeyi kesmek, doğramak, rendelemek, ezmek vb yerden tasarruf sağlar.
Bunun gibi çok çözümler üretebilirsiniz. Sorun ise hayatımızda yeterince çok.
PrensesPolyanna - avatarı
PrensesPolyanna
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #2
PrensesPolyanna - avatarı
Ziyaretçi
teknoloji tasarım için teknolojik bir araç geliştirebileceğim bir soruna ihtiyacım var ne olabilir???
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen BrookLyn; 13 Aralık 2009 22:04
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #3
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
havva_ adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
PrensesPolyanna adlı kullanıcıdan alıntı

• Engellilerin hayatını kolaylaştıracak bir araç olabilir. Katlanan bir tekerlekli sandalyeye ek bir aparat gibi. Araç gereçlerini, belki ilaçlarını, kitaplarını koyabilecekleri yerler, hareketli ama zarar vermeyecek ekler gibi. Engellilerin sorunlarına destek olur.
  • Tatil için çok fonksiyonlu bir çadır, araba, masa, dolap, uyku tulumu olabilir. Tatilin eşya fazlalığı sorununu çözebilir.
  • Mutfaktaki eksikliği sorun olan bir araç olabilir. Bir çok araç yerine tek bir tanesiyle herşeyi kesmek, doğramak, rendelemek, ezmek vb yerden tasarruf sağlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teknoloji tasarım ödevim var bu hafta vereceğim ama daha yapmadım ne olur yardım edin. konuyu yazıyorum teknolojik bir alet lütfen yardım edin
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #5
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

teknoloji tasarım ödevim var bu hafta vereceğim ama daha yapmadım ne olur yardım edin. konuyu yazıyorum teknolojik bir alet lütfen yardım edin