Arama

Laptop'ta wireless bağlantı nasıl kurulup internete girilir? - Sayfa 3

Güncelleme: 25 Nisan 2013 Gösterim: 45.733 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eskiden kablsouz ağları buluyordu artık bulamıyor yani öyle bir simge yer bir yer yok wiriless düğmesi açık ama bulamıyor ne yapmalıyım arkadaşlar acil (modem alt katta komşuda beraber kullanıcaz) bu ara da telefondan ya da psp den internete bağlanıyor uzaklık sıkıntısı yok acilllllllllllll yardımmmmmmmmmm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim crea laptopum var..kablosuz bağlantı kuramıyorumm..yardım edebilir misiniz acill..cd vs kurum dosyası olmadan..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayarıma format atıldı geldi ama internete bağlanılmıyor.Kablosuz ağa özelliği nasıl açılır?

Şimdiden Teşşekürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benim birtane wlani olan telefonum var ordan laptopa baglanmak istiyorum bilgisayar buluyor wifiyi ama baglanmiyoracil yardimci olabilirmisiniz
Chloe - avatarı
Chloe
Ziyaretçi
6 Nisan 2013       Mesaj #25
Chloe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben laptop ve beraberinde 3g modem kullanıyorum. yalnız anlayamadığım bişey var: benim wi fim açık ama wifi kullanmıyorum. etraftaki diger kullanıcıların isimlerini ben görüyorum. peki onlar da beni görebilirmi? görebiliyolarsa hangi isimle görüyolardır? yardımlarınız için teşekkürler...
_MySterious_ - avatarı
_MySterious_
Ziyaretçi
25 Nisan 2013       Mesaj #26
_MySterious_ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bn notebookumu acıp google crome a tıklıyorum hemen ınternete gırıyor ardında google crome u kapatıp tekrar acıyorum bundan sonra ınternete hıc gırmıyor. ancak notebooku restart yapınca ınternete baglanıyor. ınternetım cektıgı halde neden gırmıyor bılen warsa lutfen cevaplayın...[/B]