Arama

Metin 2'de dolunay nereden çıkar?

Güncelleme: 24 Haziran 2014 Gösterim: 14.567 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin 2 de dolunay nerde çıkar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mt2'de dolunay kılıcı vahşi okçu,vahşi asker ve vahşi uzmandan çıkar.O askerlerde vadide çıkar.Sağ altta olurlar.KDP'de vadide çıkar.Mistik arahan savaşçısı ve mistik arahan reisinden çıkar.Yaşlı kadına şansınızı sorun.Eğer kötüyse şansınız,muska takın şansınız %50 artar.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav dolunay +lı düşer mi???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl gidilir oray mesela ben satıcıdayım nasıl gidilecek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama 10 kere kestim düşmedi Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadasmı hıc becerı kullanmıcaksın ben bı tane becerı kullanmadım wahsı uzmanda dolu +1 cıktı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar.. benim dolunay düşürme taktiğim var kendim keşfettim. şimdi vadinin girişindeki vahşi okçuları bilirsiniz herhalde... onları kesin. ama kesmeden.. bedensel iseniz hava kılıcını açın.. açtıkatn sonra vahşi okçunun canını yarıya kadar indirin vurarak. yarıya kadar indiği zaman bekleyin hava kılıcının sönmesini. hava klıcı söndüğü zaman vahşi okçuya tekrar dalın.. ama hava klıcı açmayın bu sefer. öylece dalın skillde yapabilirsiniz. ama hava kılıcı hariç. okçuyu öldürün. bu taktiğimle bana; +2 13 ortalama güzel bir dolunay klıcı düştü.. size ilk slotta düşmeyebilir birazda sans işi bu. ama bu taktikle bir tane güzel bir dolunay düşürebilirsin... yarrdımcı olduysam ne mutlu bana..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ve ben dolunayımı kdp ile tks ettim kdp nin ortalama 11... +1 olarak tks ettik.. ama ben şimdi +3 e bastım. +4 yapcam.. ama basma taktiğim %80 yakmıyo... şimdi kdp ve dolu bizim en sevdiğimiz kılıçlardır.. onlardan biri düşerse hemen + basmayın. para nız varsa ezik bir iteme + basın. demirci o bastığınız ezq itemi yaktıktan sonra kılıcınızı + basın. çünkü o itemi yaktıktan sonra başka iteme + basarsan demirci sanki hatasından ders almış gibi oluyor lafın gelişi dedim tabi... sonra kılıcınız güçlensin gidin kasılın iyi oyunlar deneyin hep böyle getirdim kdpp mi +3 e +4 yapcam bırakcam yeter +4 kdp ye.. çok iyi vuruyo... benim tavsiyem 30 lvl olmadan +5 e basmayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki kaç lvlede düşer bunlar !!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın ben 34 lv lim mehterde oynuyom ve 9 yaşındayım dolunayım +9 ama nerede düşdü derseniz vadide düşdü bir ork kesdim bi bakdım dolunay +9 la evi 10 teve gezdim oley oley diye sonra mistiklere gitdim oradan kdp düşdü onu demircide +8 yaparken gitdi ama üzülmedim neden derseniz çünkü kene gitip kessem kene çıkacak dedim ama + basarken lv lime bakmam lazım 30 lvde kdp kullanırsın ya işde ben 34 lvlim o yüzden ben en son + yapabiliyom ama 35 olunca +8 yapacam 36 lv olunca +9 yapacam anladınızmı o yüzden sis onları dinlemeyin sis onları onlar yalan sölüyor ama ben sölemiyom diyeceksiniz bir ork dan + dolunay kılıcı düşmez ama vallağa düşdü nasıl düşdü ben stil kullanmadım o yüzden arkadaşlar ve zırhımı ve itemleri çıkardım sadece silahla vurdum düşdü işde