Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Ağustos 2011  Gösterim: 12.716  Cevap: 4

Elde ve kolda uyuşma olmasının sebebi ne olabilir?

Misafir
13 Aralık 2009 18:01       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim yakaşık 1 aydır kolumda ve elimde uyuşma meydana geldi parmak uçlarımda hissizlik meydana geldi ne yapmalıyım acaba varmı bi ilacı bunun.
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar


Misafir tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
20 Şubat 2011 23:37       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
göğüs kafesimin sol tarafında(kalbimde de olabilir) bazen sanki birşey takılıyormuş gibi oluyor ve bu takılma esnasında derin nefes alıp verirken dahada çok acıyor ve derin nefes alıp göğsümü şişirince sanki takılan şey bir anda kopacak gibi geriliyor ve daha çok acıyor. 5-10 saniye sonra yeniden düzeliyor. BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR. SORUN KALBİMDE Mİ AKCİĞERİMDE Mİ? ""Not: takılma esnasında kalbim atıyor ve çalışıyor.""
Misafir
24 Nisan 2011 18:10       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ellerimde özelliklede solda .boynumda ağrı var ne yapmam gerekli önereceğinz bi doktor varmı konyadayım
Misafir
15 Ağustos 2011 15:38       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA...YAKLAŞIK BİR AYDIR SOL KOLUMUN DIŞ KISMINDA DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR OLAN BÖLGEDE BİR YANMA VAR ...SANKİ SICAK SU DÖKÜLMÜŞ GİBİ YANMA OLUYOR...BUNUN SEBEBİ NEDİR...CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç