Arama

"Gezdikçe öğreniriz" temalı araştırma nasıl yapılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ocak 2014 Gösterim: 41.003 Cevap: 137
drawradar - avatarı
drawradar
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #11
drawradar - avatarı
Ziyaretçi
hadi ama bekliyorum acil lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynen benimde performans ödevim war fakat ben ilk 5 soruyu yapamadım yardımcı olurmusunuz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hadi 1800 olayını geçtim' işte benim per ödevim' diyen arkadaş toplam mesafeye oranını nasıl buldu lütfen açıklamasıyla yazın pazartesiye gidiyo bu ödevvvv
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kardeş senin verdiğin b çözümler doğrumu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1800 kmlerin tamamı o yüzden 1800 kullandı 1800 nerden buldun diyen arkadaşımıza ve herkese söyledim...
efe_yasin - avatarı
efe_yasin
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #16
efe_yasin - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bu ödevi yapcam ve rapor nasıl çıkarılıyor anlamadım ltf yardımcı olun çok önemli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya lütfen nası yaptığını daha açık anlatırmısın neden çıkardın topladın hepsini ayrıca denklem kurmamız lazım. lütfen yardımcı olurmusun perşembeye kadar bitirmem lazım lütfenn.çok tşkrrler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tabloya göre cevaplandırılacak 5 tane soru var ve denklemlerle ilgili. bu ödevi en geç çarşamba günü teslim etmem gerekiyor! denklemlerin işlendiği gün gelmemiştim. bana yardımcı olabilir misiniz acaba?
1-Antakya yayla dağı ilçesinden sarp sındığ kapısına gelindiğinde gezi boyunca gidilecek olan mesafenin kaçta kaçının gelindiği,
2-yayla dağından samsuna gelindiğinde gezi boyunca gidilecek olan mesafeninkaçta kaçının gidildiği,
3-yolun yarısına gelindiğinde toplam kaç gece konaklandığı,
4-yayla dağından nevşehire gidildiğinde km yol alındığına göre gezide gidilecek yolun tamamının yaklaşık kaç km olunduğu,
5-sekizinci gecenin sonunda yolun kaçta kaçının gidildiğini, denklem kurarak bulunuz.

şimdiden teşekkürler... acil cevaplarınızı bekliyorum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen yardımcı olun bu ödev peşembeye yetişmeli denklemle yapmamız lazım lütfen yardım edin ayrıca çok daha açıklamalı olması gerek yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MATEMATİK 2. ÜNİTE GEZDİKÇE ÖĞRENİRİZ PERFORMANS ÖDEVİ

YAAA NOLDU BENİM ÖDEV..........
Son düzenleyen Misafir; 29 Aralık 2009 13:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi