Arama

Şarkıcı Kendi'nin gerçek adı nedir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 70.616 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendinin gerçek adı nuray ülkerdir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nuray ülker. Diziler,Dizi,Dizi İzle,Seyret,Videoları,Fragmanları,Fotoğrafları,Resimleri da ara bölümüne nuray ülker yazın görün.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nuray ülker. Diziler,Dizi,Dizi İzle,Seyret,Videoları,Fragmanları,Fotoğrafları,Resimleri da ara bölümüne nuray ülker yazın görün
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
üff ne cok tartısmıssınız yok yaprak yok pelin yok gamze yok elmas hicbiri değil onun adı NURAY ÜLKER ayrıca nuray ülker yazın Kendi'si cıkıyor ayrıca KENDİ LAND de değil Kendi sadece Land'i google a Kendi yazınca bir cok sonuc cıktıgı icin koymus. Msn Wink Kendi Land değil de Kendi olarak tanımlarsanız sevinirim. ve evinde kaldım yok arkadasız onunla uyudum yiğit abiyle dusa girdiler felan da yalan. ne alaka onlar gercek evli değil bunu söyleyen gerizekalıyı tanımak istiyorum gercekten.
Daha fazla bilgi almak isteyen Kendi orıgınal Facebook 'unda beni bulursunuz her seyini beğenmisimdir Msn Happy Sevval Erol ama ordaki adm Sevval-Sibel Mnts. DAHA FAZLA YANLIS BİLGİ VERMEYİN BU SON YORUM OLSUN Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kendinin gerçek adı ve soyadı Nuray Ülker
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adı nuray kimse atmasın ne ülkü ne elmas nede başka bişey adı nuray
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gerçek adı Nuray Ülker
Nurcan yaşar - avatarı
Nurcan yaşar
Ziyaretçi
29 Mart 2015       Mesaj #58
Nurcan yaşar - avatarı
Ziyaretçi
ben Kendiyi gördüm çok güzeldi yanına gittim bir kağıt aldım ve imzasını istedim kalbim neredeyse duracaktı.O heyecanı size anlatamam.Kendi abla beni kırmadı hemen imzasını attı.Sonra biraz sohbet ettik ismini söyledi ama söylerken kimseye söyleme dedi.Bende onu kıramazdım kimseye söylemeyeceğime dair Kendi ablaya söz verdim. oda dedi'ki benim sahte adım iki tane 1.si Elise 2.si Kendi ama gerçek ismimde 2 tane dedi bende çok şaşırdım içimden Allah Allah dedim.Kendi abla bana gerçek ismini söyledi 1.si Nuray 2.si Elizabet ama herkez bana kendi der dedi.O gün Kendi ablayı evimize davet ettik.Kendi abla geldi ben Kendi ablamın yüzüne 2 öpücük kondurdum oda benimkine...Eve gelmiştik bişey içermisiniz dedim oda yok tatlı kız dedi ben kendi ablaya birşey soracaktım Kendi abla sor dedi bende:Kendi abla ünlü olmak nasıl bişey? dedim.Kendi ablamda: çok güzel birşey istersen arkadaş olaalımmı? dedi bende tabi olur çok mutlu olurum dedim ve arkadaş olduk.Bir iki gün sonra ben Kendi ablamı aradım.Evinize gelebilirmiyim Kendi ablacım? dedim.Kendi ablam beni kırmadı evine götürdü.Evini görseniz harikaydı bunu yalan olsun diye anlatmıyorum ayrıca orada klipleri dolapta duruyordu bir klibine bakmak için Kendi ablamdan izin aldım.Kendi ablam bakabilirsin dedi.Bir baktım elimi daldırdım önüme geleni alıyordum.Elime şu klip gelmişti : Aşka inanmaz''.Sonra Evimize gittik.Kendi ablam 3. günde beni aradı.Birlikte torbalıyı dolaştık hemde orada koruluğa gittik. Sonra su yerine ..... Orada fotoğraf çekildik bir gün ben Kendi ablaya :Benimle şarkı yaparmısın sonra yayınlarmısın Kendi abla? dedim. Kendi ablam : Kaça gidiyorum demiştin? dedi bende : 4 e gidiyorum Kendi ablacım dedim. Kendi ablam : sen daha küçüksün biraz daha büyü sonra biz senle çokkk şarkı çekeriz dedi bende tamam kendi ablacım dedim Msn Happy bu söylediklerime inanın ben Kendi ablamın arkadaşıyım.İnanmıyorsanız inanmayın.Ama Kendi ablalya gezdiğimi Allah biliyor. ben size inandırmak zorunda değilim ama bence inanmalısınız Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2015       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HAYIR BEN KENDİ ABLAMLARA GİTTİM ONUN TEK GERÇEK İSMİ NURAY ÜLKER DİYİL! ONUN SAHTE İSMİ : ELİSE KENDİ GERÇEK İSMİ : ELİZABET NURAY İMİŞ
... BANA ÖYLE DEDİ