Arama

Windows 7 crack işlemi nasıl gerçekleştirilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2012 Gösterim: 35.534 Cevap: 14
resident_evil - avatarı
resident_evil
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #1
resident_evil - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selam ben yaklaşık iki hafta önce windows 7 nin demosunu kurdum bunu tam sürüme çevirmekistiyorum elimde craği var ama nasıl yapıcam bilmiyorum bi kaç işlem yaptım ama acaba oldu mu diye bi soru işartei kaldı kafamda bunun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acabaa???
EN İYİ CEVABI ThinkerBeLL verdi
Alıntı
resident_evil adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle selam ben yaklaşık iki hafta önce windows 7 nin demosunu kurdum bunu tam sürüme çevirmekistiyorum elimde craği var ama nasıl yapıcam bilmiyorum bi kaç işlem yaptım ama acaba oldu mu diye bi soru işartei kaldı kafamda bunun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acabaa???

Sitemiz kuralları gereği;

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

2-) Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)

^ Bu sebeple bu ve benzeri talepleri karşılamadığımızı belirtmek isterim.

ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
27 Aralık 2009       Mesaj #2
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
resident_evil adlı kullanıcıdan alıntı

Sitemiz kuralları gereği;

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

2-) Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)

^ Bu sebeple bu ve benzeri talepleri karşılamadığımızı belirtmek isterim.

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 crack yapacağım ama nerden başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 işletim sistemli bir bilgisayarım var.1 oyun aldım.yükledim fakat crack işlemini yapamıyorum.daha doğrusu hedef bulu bulamıyorum.lütfen yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7de oyunlara crack yapamıyorum çünkü hedef bul yok windows 7de crack yapmanın başka bir şekli varmıdır?? yütfen cevap yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyun simgesine sağ tıkla > özellikler > kısayol > dosya konumunu aç. bu kadar Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

oyun simgesine sağ tıkla > özellikler > kısayol > dosya konumunu aç. bu kadar Msn Wink

bende de aynı sorun var pes 11 yükledim ama crack atamyorum 'oyun simgesine sağ tıkla > özellikler > kısayol > dosya konumunu aç. 'yaptığm zaman pc deki diğer oyunlar la birlikte pes simgesi geliyo ...yardım edermisinzzz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler nasıl cracklıcam .d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı