Arama

Ses değiştirici programlar nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mart 2014 Gösterim: 6.391 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,zor bişey isticem belki ama bilmem yardımcı olabilir misiniz.Ben program gibi birşey arıyorum.Daha doğrusu nasıl yapıcağımı pek bilmiyorum belki program ile olur Msn Happy Neyse uzatmayalım.Ses kayıt ile ilgili bir program.Bir çeşit ses değiştirici.Mesela ben mikrofondan ses kaydediyorum ve sesimi değiştirmek istiyorum.Önerebileceğiniz program ya da başka bir çözüm var mı?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
EN İYİ CEVABI LeqoLas verdi
av 3

Sponsorlu Bağlantılar
Bu program ile her türlü ses tonunu ayarlıyorsunuz ve sesinizin tonlarını değiştirebiliyosunuzSesinizi çocuk sesine,yaşlı sesine veya kadn sesine çevirebiliyorsunuzVe bunları bilgisayarınıza WAV Dosyası şeklinde kaydedebiliyorsunuzİsterseniz bilgisayarınızdaki sesleride dönüştürebilirsiniz
Ayrıca programda birçok efektde var ve değiştirdiğiniz seslere efektde yapabilirsiniz

_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar merhaba,zor bişey isticem belki ama bilmem yardımcı olabilir misiniz.Ben program gibi birşey arıyorum.Daha doğrusu nasıl yapıcağımı pek bilmiyorum belki program ile olur Msn Happy Neyse uzatmayalım.Ses kayıt ile ilgili bir program.Bir çeşit ses değiştirici.Mesela ben mikrofondan ses kaydediyorum ve sesimi değiştirmek istiyorum.Önerebileceğiniz program ya da başka bir çözüm var mı?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullandığım bir programı önereyimMsn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
AV VCS Ses Değiştirme Program'ının Resimli Kurulum ve Kullanım Klavuzu

82243630rf6

Next Diyoruz

84411272sl7

Next Diyoruz

74597809xc0

'
Accepted' Diyoruz ve Next Diyoruz

75107465cx1

Gerekli Bilgilerini Giriyoruz ve Next Diyoruz

41853587eh6

'
Browse' (Gözat) Program'ın Kurulacağı Dizini Seçebilirsiniz ve Next Diyoruz

49208887fw5

Next Diyoruz

13025563vb6

Program Kurulurken Bekliyoruz

66675034jh1

'Restart computer on finish' (Bilgisayarı Yeniden Başlatır) İşareti Kaldırırsanız Bilgisayarınız Resetlenmez ve Son Olarak Finish diyoruz.

Kısaca Program'ı Anlatmak Gerekirse ;

Nickvoices: Sesinizi Önceden Hazırlanmış Genç Bir Bayan Sesi Tonuna Yada Yaşlı Bir Erkek Tonunda Çıkartmanıza Olanak Sağlayan Bir Paneldir

Effects : Sesinize değişik efektler ekler hayalet, karaoke vb.

Record:
Bu Buton'a Tıkladığınız'da Kayıt Başlar.

Ayrıca Ortada Gördüğünüz 'Pitch' Butonu İle Sesinizi Kendiniz İstediğiniz Ton'da Çıkarabilirsiniz... Bebek, Çocuk, Genç, Orta Yaşlı, Yaşlı vb...

Msn'de Konuşurken Aynı Anda Sesinizi Değiştirip Eğlenceli Bir Hale Çevirebilirsiniz..

Program'ın Bir Diğer Özelliği İse Dinlediğiniz Şarkıyı Aynı Anda Sesini Değiştirip Kayıt Yapabilirsiniz..

İyi eğlenceler Baby

Etiketler: Ses değiştirme, Voice Change, Voice Changer, Ses Değiştirici, DJ Sesleri, DJ Sound, Msn'de Ses Değiştirme, Msn ses değiştirici, Ses değiştirici

attachmentphp?attachmentid1304&ampstc1&ampd1129574524

Eklenmiş Dosyalar | Download-İndir-Yükle zip AV VCS 3.0.zip (1.34 MB, 4478 gösterim)
LeqoLas - avatarı
LeqoLas
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #3
LeqoLas - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
av 3

Bu program ile her türlü ses tonunu ayarlıyorsunuz ve sesinizin tonlarını değiştirebiliyosunuzSesinizi çocuk sesine,yaşlı sesine veya kadn sesine çevirebiliyorsunuzVe bunları bilgisayarınıza WAV Dosyası şeklinde kaydedebiliyorsunuzİsterseniz bilgisayarınızdaki sesleride dönüştürebilirsiniz
Ayrıca programda birçok efektde var ve değiştirdiğiniz seslere efektde yapabilirsiniz
hakan055 - avatarı
hakan055
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #4
hakan055 - avatarı
Ziyaretçi
i5auyg

Link: Hotfile.com: One click file hosting: Süperr - Serial & Total Video Player (3.50).rar

Serial'da sondaki 0 silindiği zaman serial doğru oluyor. Şüpeniz olmasın.

Total Video Converter 3.50 Süper bir program Ses ve Video dönüştürme formatı'nın çoğu var. Serial' da içindedir.
Sorunzuz'dur. Sizlere Tavsive ederim. Arkadaşlar. Kolay gelsin.Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar
Youtubede kanal açıcam. Program kurulumları tutorialler falan hazırlicam pc den ve sesli olcak ancak sesim berbat. ben mikrofona konuşurken sesim farklı çıksın istiyorum illa program değil cihaz falan da olabilir parası neyse vericem Msn Grin var mı acaba böyle bir şey?? mesela ben konuşurken sesim yemekteyiz programındaki dış ses gibi çıksın istiyorum..