Arama

Atatürk'ün anılarına önsöz nasıl yazılır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Nisan 2014 Gösterim: 25.697 Cevap: 44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen çobuk atatürkün anıları ile ilgili önsöz yazın ama kısa olsun
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen acillllllllllllllllllllllllllllllllll önsöz yazın bende 7. sınıftayımmmmm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2012       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa çok mu bişey istiyorum lütfen bir önsöz örneği
Teamoo - avatarı
Teamoo
Ziyaretçi
31 Aralık 2013       Mesaj #44
Teamoo - avatarı
Ziyaretçi
ÖNSÖZ

Devletimizin kurucusu ve "çağdaş Türkiye" idealinin bayraklaşan sembolü Mustafa Kemal Atatürk'ün gerek hayatını, gerekse düşüncelerini konu alan araştırmaların son yıllarda ciddi bir artış gösterdiği görülmektedir. Şüphesiz yapılan araştırmaların çokluğu, bu büyük insanın hayatı ile ilgili bilgilerin ve düşüncelerinin geniş kitlelere ulaştırılması bakımından sevindirici bir gelişmedir. Fakat Atatürk, "doğru" anlaşılıp, kitlelere "doğru" anlatılmalıdır. Bunun için de çalışmaların "doğru" ve "sağlam" kaynaklara dayandırılması büyük önem taşımaktadır.

Bu araştırmada, Kara Harp Okulu Komutanlığı Arşivi (Ankara) esas alınarak, Mustafa Kemal Atatürk'ün biyografisi, özellikle öğrenim hayatı aydınlatılmaya çalışılmıştır. Onun bulunabilen notları kamuoyumuzun istifadesine sunulmuştur.

Araştırmanın kitap haline gelişinde gösterdikleri yakın ilgiden dolayı, Hocam Sayın Prof. Dr. Azmi SÜSLÜ ve Sayın Dr. Hüsamettin YILDIRIM'a teşekkür ederim.

Yrd. Doç. Dr. Ali GÜLER
Ankara, Haziran 2000
Bu örnek benim performansıma değiştirerek yazdıpım bir örnektir yardımım olduysa ne mutlu bana
LEONETTA - avatarı
LEONETTA
Ziyaretçi
22 Nisan 2014       Mesaj #45
LEONETTA - avatarı
Ziyaretçi
HARİKAYDI AMA BENİM ARADIĞIM TANIM DEĞİL,ATATÜRK ANISIYLA İLGİLİ ÖNSÖZ...

RİCA EDERİM... Msn Happy Msn Happy Msn Happy