Arama

".com" uzantılı site nasıl açılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ekim 2013 Gösterim: 13.372 Cevap: 10
resident_evil - avatarı
resident_evil
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #1
resident_evil - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selamlar...
Ben .com lu site açmak istiyorum. Biraz nette gezindim bedava .com lu site aç felan diyorlardı ama
anladığım kadarıyla onlar yalan dolan. Ben ise şimdi paralı olan .comlu site açmak istiyorum. Bunun için online başvuru yapabileceğim bi yeler felan var mı? Ücreti hangi bankaya yatıracağız? İnanın ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Benimde direk aklıma siz geldiniz .... Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler...
EN İYİ CEVABI erhan1907 verdi
Öncelikle biraz internette araştırma yaparak size uygun domain ve host alacaksınız. Sitenin kurulması genellikle ücretsiz olur. Siz domain ve host parasını vereceksiniz. Sizin vereceğiniz para yılda 1.. Her yıl ne kadar belirlenmişse o kadar vereceksiniz..

Sponsorlu Bağlantılar
Domain: Site İsmi Demek.
Host: Barınak demektir.Yani Sitenizin bilgileri diye de biliriz. 100Mb Alan 1Gb Trafic gibi..

Nerede anlaşacaksanız size şuraya parayı yatırın der. Ve açarlar fazla sürmeden..
Eğer site açıldıktan sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız size tavsiyem anlayanlarla beraber olmanız..;)
erhan1907 - avatarı
erhan1907
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2010       Mesaj #2
erhan1907 - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öncelikle biraz internette araştırma yaparak size uygun domain ve host alacaksınız. Sitenin kurulması genellikle ücretsiz olur. Siz domain ve host parasını vereceksiniz. Sizin vereceğiniz para yılda 1.. Her yıl ne kadar belirlenmişse o kadar vereceksiniz..

Sponsorlu Bağlantılar
Domain: Site İsmi Demek.
Host: Barınak demektir.Yani Sitenizin bilgileri diye de biliriz. 100Mb Alan 1Gb Trafic gibi..

Nerede anlaşacaksanız size şuraya parayı yatırın der. Ve açarlar fazla sürmeden..
Eğer site açıldıktan sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız size tavsiyem anlayanlarla beraber olmanız..Msn Wink
............ - avatarı
............
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #3
............ - avatarı
Ziyaretçi
.com uzantılı site nasıl açılır?teşekkür ederim
MisafirciLik . - avatarı
MisafirciLik .
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #4
MisafirciLik . - avatarı
Ziyaretçi
Selam biz firma olarak .com lu bir internet sitesi açmak istiyoruz .Ama ucuza arıyoruz yıllık 12 tl den var diye duymuştum . ucuz bir site açmak için ne yapmalıyız nerelerden almalıyız . yardımlarını bekliyourm.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En baştan, .com uzantılı bir web sitesinin, içine gerekli dosyaların nasıl eklendiğini, domain, host vs vs.. açıklayabilir misiniz lütfen?..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siteyi googleden ara yamıyorum ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafircilik firma .comlu site bedava açabiliyorsun
Link :Ticaretimiz.com
MERTGS - avatarı
MERTGS
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #8
MERTGS - avatarı
Ziyaretçi
site nasıl açılır ne kadar ücret ödemem gerekir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet sana ogretelim bir profesiyonel den ogren
ilk guzeeel bi domain satin al buradan : Free Web Hosting with PHP, MySQL, Email Sending, No Ads
domain'i aldin JOOMLA yi indir Joomla!
sonra FileZilla programini indir
Satin aldigin domainin ftp adresini , ftp k.adi sifresini filezilla yaz ve baglan baglandiginda desktoptaki JOOMLA dosyasini ac ve iscindekileri sec (hepsini ctr+a ile) ve yandaki alana surukle 1 saat sonra islem bittikten sonra gir siteni editle hayirli olsunnn..

Joomla daki temalar fln hosuna gitmezse internette cok var Msn Grin

Saolun .Tessekur ederim............
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş sen İlk Önce Forum sitesi mi açacak Yoksa Diğer Türlü Mü eğer diğer Türlü açacaksın bunu dream weaver Kullanmanı Tavsiye ederiM SiteniN şablonunu ise bedava internetten indirebilir kendin yapabilir veya para karşılığı yaptırabilirsin eğer dream weaver kullanmayı bilmiyorsan heaton@mapperlarforum.net.tc 'ye e-mail göderebilrisin yardımcı olurum.Eğer Forum forum sitesi açmak istiyorsan bunun için çok kolay yöntemler var İlk Önce siteyi yayınlamak için bir domain (subbdomainveyafreede kullanabilrisin) host alman gerekir ben sana Free Web Hosting with PHP, MySQL, Email Sending, No Ads ' u Tafsiye ederim.Burada Bir host aldıktan sonra Joomla,Mybb,sml veya phbb3 le Kolayca Bir forum sitesi kurabilirsin bunların kurulumu basittir ama işk önce bir veri tabanı oluşturmalısım dream weaverla kurulan bir sitede gerek yok ama forum sitesinde gerek duyacaksın hostinginden veri tabanıyla ilgili bölümü zaten kolayca bir database oluşturusun bu bölümler genellikle MySQL Manager veya MySQLi Manager Olarak karşımıza database mizi oluşturduktan sonra Bu söylediğim seçeneklerden herhangi bir tanesini seç ve indir benim tavsiyem phbb3 hem kullanımı Çok kolay Hemde Yönetimi smf de iyi fakat genellikle Bunu cs ile ilgili siteler kullanır bunun Dışında mybb'yi Hiç denemedim onun hakkında konuşamayacağım diğerlerinden hayır görmedim. Neyse Bu programları indirdikten sonra karşımıza çıkan rar dosyasını bir klasöre çıkar ve sonra aldığın hosta ftp yap Bunda Filezillayı öneririm kullanımı çok kolaya ama çözmezsen yine e.mail adresime e.mail gönderebilirsin ama phbb3 ' ü ftplemeden önce dikkat etmen gereken şey ilk önce webden kullanabileceğin tasarımları bulup dosyaları çıkardığın klasörün içindeki styles klasörüne koymak bunu indirdiğin tasarımlarda rar dosyasının içindeki klasörü atarak yapmalısın . Bunu yaptıktan sonra Hostingine ftp yap ve oldu bitti eğer phbb3 ' ü kurduğunu varsayarak söylüyorum panelin kullanımın herhangi bir sıkıntı çekersen yine e.mail adresime e.mail gönderebilrisin ve bunların dışındaki sorunlarında mutlaka yardımcı olurum... Msn Happy