Arama

Eko fiş evde hangi prize takılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Kasım 2012 Gösterim: 4.258 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eko fişi evin hangi prizine takacağız
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
eko fiş sigortanızın en yakınındaki fişe takılmalı,eger yakında yok ise sigortanızdan sıva üstüne bir fiş çıkarttırmalısınız ki evin kullandığı tüm elektriği kontrol altına alabilesiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
eko fiş sigortanızın en yakınındaki fişe takılmalı,eger yakında yok ise sigortanızdan sıva üstüne bir fiş çıkarttırmalısınız ki evin kullandığı tüm elektriği kontrol altına alabilesiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben metin tatar eko fiş aldım.ama bizim elektirik saatleri en alt kat bina girişinde ama ben 5 inci katta oturuyorum bu durumda eko fişi hangi prize takmam lazım saygılar.
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
2 Şubat 2010       Mesaj #4
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
1 logo
15 Ocak 2004 tarih ve 25347 sayılı Resmi Gazete ile 2 Mayıs 2007 tarih ve 26510 sayılı Resmi Gazete'ye göre TEDAŞ Enerji Kanunu kompanzasyonu tüm Türkiye'ye yaymayı teşvik etmektedir. Eko-Fiş'in hiç bir modelinin elektrik sayacı ile bir bağlantısı olmadığından, yasalara aykırı bir durum da teşkil etmemektedir.

Açılımındanda anlaşıldıgı üzere direk prizinize montaj edip onun üzerinde elektrikli aletlerinizi calıştırmanız gerekiyor.

Muhtemelen açıklayıcı el broşürünü okumamışsınız.Lütfen okuyunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, eko fişinizi evinizin içindeki sigortanıza en yakın prize takmalısınız .eğer yakında bir priz yok ise sigortanızdan bir sıva üstü prizi elektrikçinize baglatmalısınız.bilgi için 212 245 52 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben turhan ciğer eko fiş aldım sigorta holde olduğu icin an yakın piriz bonyo mesafe 2metre fark kı olurmu,
sigorta yı görmesi gerekir mi *
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eco cihazı tamamen sahtekarlıkla yapılmış bir cihazdır.içinde 5 tl lik bir kondanser vardır.güya sistemi kompaze ediyormuş.birincisi sistemi kompaze etmesi için girişte size ait kompazasyonu ölçen sayacınızın olması lazım.aktif sayaçla reaktif güç ölçülmez.tamamen halkı kandırmaya yönelik bir durum.siz siz olun sakın taktırmayın.ha bu arada benim meslek nedir.ben elektrik mühendisiyim