Arama

Facebook'ta sitatik fbml ile menü nasıl yapılır?

Güncelleme: 20 Haziran 2011 Gösterim: 21.726 Cevap: 12
SarSak - avatarı
SarSak
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #1
SarSak - avatarı
Ziyaretçi
bana facebookta sitatik fbml ile menü yapacak olan varmı hiç anlamıyorumMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar buu kodları yapıştırıyoz nereye yapıştıracağız ben sol tarafta saat koymak istiyorum grubumda bilen varsa cevap atarsa sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
29 Ocak 2010       Mesaj #3
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook kişiler arkadaşlar nasil eklenir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook hizli menu nasil yapilir

facede grup kurdum hızlı menü yapmak istiyorum profilm resminin altına nasıl yapabilrim??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook hizli menu nasil yapilir

benim facebook'ta bir sayfam var.sayfamda yenilik ve degisiklik yapmak istiyorum.sayfamda bir menu olusturmak istiyorum.lutfen bana nasil yapabilecegim hakkinda bilgi verirmisiniz? tesekkurler.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #7
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facede grup kurdum hızlı menü yapmak istiyorum profilm resminin altına nasıl yapabilrim??

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim facebook'ta bir sayfam var.sayfamda yenilik ve degisiklik yapmak istiyorum.sayfamda bir menu olusturmak istiyorum.lutfen bana nasil yapabilecegim hakkinda bilgi verirmisiniz? tesekkurler.

Burayı İnceleyin > Facebook'ta hayran ol sayfasına tasarım nasıl yapılmaktadır?
O'gn KæRa - avatarı
O'gn KæRa
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #8
O'gn KæRa - avatarı
Ziyaretçi
ARkadaşlar sayfamıza girioruz sayfayı düzenle dioruz ordan uygulamalar dioruz ve Fbml nin heme n altında uygulamay git dioruz ve yenı bır internet sayfası acıp FaCebook FBML kodları dioruz we kodu koplayıp kutu başlını altında ki FBML boşluğuna kopyalıoruz değişikleikeri kaydet dioruz {eger bi sıkıntınız olursa bni faceden bulabilirsiniz (O'gn KæRæ) saufamın adı ZoNgUlDak GeNçLiK....! 'tir şimdiden kolay gelsın X)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARkadaşlar sayfamıza girioruz sayfayı düzenle dioruz ordan uygulamalar dioruz ve Fbml nin heme n altında uygulamay git dioruz ve yenı bır internet sayfası acıp FaCebook FBML kodları dioruz we kodu koplayıp kutu başlını altında ki FBML boşluğuna kopyalıoruz değişikleikeri kaydet dioruz {eger bi sıkıntınız olursa bni faceden bulabilirsiniz (O'gn KæRæ) saufamın adı ZoNgUlDak GeNçLiK....! 'tir şimdiden kolay gelsın X)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Facebook Sayfam Var Kendim Html bir Hoş Geldiniz Sayfası Yaptım Bu FBML sayfası Açtım Kodları yapıştırdım Ancak Olmadı FBML Kod Olması Lazımmış Onu Nasıl Çalıştırabilirim yardımci olabilecek birisi varmı Acaba Bu FBML Olayından anlayan