Arama

Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir? - Sayfa 5

Güncelleme: 18 Mayıs 2015 Gösterim: 93.863 Cevap: 167
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
27 Ağustos 2010       Mesaj #41
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

meraba yha facede hep internet sayfası grntülenmeior diyor ama dier sayfalar hep açılıor sadce face açılmıor ndn acaba nasıl açablrm yrdm edeblr msnz

DNS'yi İptal Edip Deneyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben sadece yorum yapamıyorum facedee belli bi sınır falan varmı spamı önlemek amacıyla falan sadece benim başıma gelmiyo yani arkadaşlarla belli bi sayfada takılıyoruz tüm gün sonra bi bakıyoruz yorum yapamaz hale gelmişiz neden böyle oluo bilen biri var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
trkn - avatarı
trkn
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #43
trkn - avatarı
Ziyaretçi
ya ben faceye giriyrm ama yorum yapamıorm diqer hesabımdan yablyr ama diqerinden yabılmıor nedeni ne olabilir siz sormadan mozilla frefox...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ya bn video izliom begeniom ama yrm yapamıom her sefernde
Bu mesaj daha önce kötü amaçlı veya spam olduğu yönünde işaretlenmiş olan engellenmiş içeriğe sahip. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsan, bize bildir. dior bnu nsl kalrdcm npcm yrdmcı olrsanz svnrm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bn facebookumu acamıyorum sorekli bekletio bu bi kerede olmustu baya sürdü duzelmedii yaplıması gerek bişi varmı ????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
face ye giremiyorum sorun DNS ayarları diyo nasıl düzelte biliyorum cogu kişide hep boyle oluyo millet tiribe girdi
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #47
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bennde yorum açılmıoo yazıyorumm engellendi yazıoo ben küfür filann etmedim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
face book ana sayfama girdiğim anda ana sayfam kitleniyor ve tarayıcım kitleniyor ancak başka hesap açtığımda her hangi bir sorun çıkmıyor dünden beri aynı bu şekilde sorun yaşıyorum lütfen yardım edin başka pc lerdende girdim başka şehirdeki arkadaşlarımada söyledim aynı şakilde bazne açıyor ancak açtığı zamanda mesajlar ve sohbet sayfam açılmıyor online olanları görüyorum ancak onlar beni görmüyor ne mesaj yaza biliyorum nede ala biliyorum lütfen yardım edin lütfen.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benimde arkadaşlarım proflilmde yorum yapamıyor gizlilik ayarlarını herkes yaptığım halde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu sorun genellikle telefondan girenlerde yaşanıyor bilgisayardan girenler böyle bir sorun ile karşılaşmıyorlar