Arama

Kişi listemdeki kişiler eksik acaba neden?

Güncelleme: 25 Şubat 2010 Gösterim: 2.031 Cevap: 1
umix - avatarı
umix
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #1
umix - avatarı
Ziyaretçi
Kişi listemdeki kişiler eksik acaba neden?

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar enbaşda emekleriniz için tesekurler herturlu cevp ı bılıyorsunuz Msn Happy)

benım msn de son 1 hafta ıcınde bu takım sorun var yanı kısılerım lıstem den sılınıyor ama ılgınc olan hepsı degıl bazıları sılınıyor meselan su an konusuyorum msn de arkadasımla sorun yok aradan 3 5 saat gecıyor tekrar konusmal ıcın lısteye bakıyorum lıstemde gozukmuyor ama onun lıstesınde ben gozukuyorum o bana yazdıgı zaman gelıyor kı ben ona yazamıyorum o bana yazmadan tekrar eklemem gerekıyor kısı lıstesı ve ve o yazdıgı zaman bu sekılde cıkıyor kişi listenizde degil kişi listesine ekle ki ben bu kişiule 5 yıldır konusuyorum yanı 5 yıl önce ekledıgım adres ben cözemedim msn discovery ve msn plush kulanıyorum bılgınıze en kısa zamanda care bulabilirseniz sevinirim şimdiden teşşekürler Msn Happy)

[not : konuyu yanlış yere acdıysam özür dilerim bulamadım nereye acıcagımı]

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi listenizdeki kişiler eksik

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger programına yükselttikten sonra kişi listeniz boşsa veya tam değilse, önbelleğe alınan kişi listesi doğru güncelleştirilmemiş olabilir. Kişiler önbelleği klasörünüzü görebilmeniz ve silebilmeniz için, Klasör Seçeneklerinizin gerektiği gibi ayarlanmış olması gerekir.

Klasör Seçenekleri ayarlarınızı doğrulamak için:

Windows XP için
  1. Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
  2. Araçlar menüsünde Klasör Seçenekleri'ni tıklatın.
  3. Görünüm sekmesini tıklatın.
  4. Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  5. Windows Gezgini penceresinde, Görünüm'ü tıklatın, Gezgin Çubuğu'nu seçin ve Klasörler'in işaretli olduğunu doğrulayın.
Windows Vista için
  2. Düzenle'yi ve sonra da Klasör ve Arama Seçenekleri'ni tıklatın.
  3. Görünüm sekmesini tıklatın.
  4. Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  5. Düzenle'yi tıklatın.
  6. Düzen menüsünün altında Gezinti Bölmesi'nin seçili olduğunu doğrulayın.
Kişiler önbelleği klasörünüzü silmek için:

Windows XP için
  2. C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  3. Klasördeki tüm dosyaları silin.
  4. C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  5. Messenger e-posta adresiniz klasöründeki tüm klasörleri ve gizli klasörleri silin.
  6. Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.
Windows Vista için
  2. C:\Users\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  3. Klasördeki tüm dosyaları silin.
  4. C:\Users\Windows oturum açma adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
  5. Messenger e-posta adresiniz klasöründeki tüm klasörleri ve gizli klasörleri silin.
  6. Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.
Önemli
Contacts klasörünüzün tamamını silmemeye dikkat edin. Bunu yaparsanız tüm kişileriniz silinir. Kişilerinizi yedekleme hakkında daha fazla bilgi için, e-posta programınızın Yardım belgelerine bakın.

Yedekleme ile ilgili olarak şu konuları inceleyebilirsiniz:
MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html

Daha detaylı bilgi için >> https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/220565-wlm-2009-kisi-listenizdeki-kisiler-eksik.html
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: