Arama

Samsung U800 model telefonda ses yükseltme var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Ekim 2013 Gösterim: 27.883 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samasun u800 ünde varmı
EN İYİ CEVABI 01 05 verdi
u700,u800,f400 ses yülseltme

Sponsorlu Bağlantılar
u700 kullananlar bilir.telefonun melodisini kendi mp3 lerinizden birini yaptıysanız ilk başta çalarken ses çok kısık çıkıyor sonra yükseliyor.onuda hallettik bu kodlarla aşşağıda yazdıgım kodlar sonucunda çıkan menüdeki sayıların hepsini 1 db(desibel) yaptım şiddetle tavsiye ederim
.fazla abartmayın çok cızırtılı geliyor ses.orjinal ayarlarınızı bir kenara not edin.belki tekrar geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. bilmiyorum belki forumda verilmiş olabilir.ama yine de paylaşmak güzel şey yapamayan olursa pm ile yardımcı olurum.kolay gelsin.

*#0002*28346# basın...yeni çıkan ekrandan sonra üç defa daha # tuşuna basın....1 den 9 a kadar olan menüde 8 e basın yani audio seçeneği....sonra 3 spk config seçeneği....sonra 4 tuşuna basın av-Qtune(mp3) seçeneği. ordan 1 tuşuna basın spk mp3 vol seçeneği.....çıkan desibel değerlerini değiştirin ...korkmayınn fazlası cızırtılı olursa yine düşürürsünüz...değer girmek istediğinizde 1 den 6 ya kadar her tuşa basışta o seçenek seçilir

girdiğiniz değerin onda biri kabul edilir yani 120 yazıp tamam deseniz 12.0 dB yazar...u700 de ses problemi çözümü herkese hayırlı olsun....
01 05 - avatarı
01 05
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #2
01 05 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
u700,u800,f400 ses yülseltme

Sponsorlu Bağlantılar
u700 kullananlar bilir.telefonun melodisini kendi mp3 lerinizden birini yaptıysanız ilk başta çalarken ses çok kısık çıkıyor sonra yükseliyor.onuda hallettik bu kodlarla aşşağıda yazdıgım kodlar sonucunda çıkan menüdeki sayıların hepsini 1 db(desibel) yaptım şiddetle tavsiye ederim
.fazla abartmayın çok cızırtılı geliyor ses.orjinal ayarlarınızı bir kenara not edin.belki tekrar geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. bilmiyorum belki forumda verilmiş olabilir.ama yine de paylaşmak güzel şey yapamayan olursa pm ile yardımcı olurum.kolay gelsin.

*#0002*28346# basın...yeni çıkan ekrandan sonra üç defa daha # tuşuna basın....1 den 9 a kadar olan menüde 8 e basın yani audio seçeneği....sonra 3 spk config seçeneği....sonra 4 tuşuna basın av-Qtune(mp3) seçeneği. ordan 1 tuşuna basın spk mp3 vol seçeneği.....çıkan desibel değerlerini değiştirin ...korkmayınn fazlası cızırtılı olursa yine düşürürsünüz...değer girmek istediğinizde 1 den 6 ya kadar her tuşa basışta o seçenek seçilir

girdiğiniz değerin onda biri kabul edilir yani 120 yazıp tamam deseniz 12.0 dB yazar...u700 de ses problemi çözümü herkese hayırlı olsun....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar u800 ün ses şifresini bilen varmı yazarsa çok sevinirim ::::::::::::Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
verdiğinz şifre olmuyo ya u800 de deniorm ama ses aynı malsef.. nsl olucak yardmcı olun ltfen ya..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de u800 de oldu valla. Ama seninkini bilmem kardeşşş. Tüm seyleri yaptıktan sonra 120 ye bastıysan olmuştur demektir o kay....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende oldu admin suç yokta ben telefonu kapattıktan sonra gidiyo sesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar u800'ün şifresini bilen varmı bilen varsa yazabilirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende oldu hemde telefonumun markası U800 SAMSUNG SPER SES CIIYO AMA BİRAZ ÇIZIRTI VAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim önemli bir sorum olacak. tmm ben bu ses değerlerini değiştirdim ama eski haline çevirmek istiyorum bana orjinal değerlerini yazabilirmisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben denedim oluyo