Arama

Gebelikte yaş riskinin önemi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Mart 2010 Gösterim: 2.533 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otuzdokuz yaşındayım bir buçuk aylık bebeğimi aldırdım aldırmamım sebebi bilmediğim bir ilaç içip zehirlenmiştim bir günde iki doktora gittim durumumu izzah ettim biri bebeğin zehirlenmiş olabileceğini söyledi diğeri yaşımdan dolayı problemler yaşıyacağımı söyledi.Bazen üzüntü duyuyorum yeniden hamile kalsam yaşımdan dolayı sorunlar yaşıyabilirmiyim
EN İYİ CEVABI kompetankedi verdi
Gebelikte Risk Faktörleri

Sponsorlu Bağlantılar
GEBELİKTE RİSK FAKTÖRLERİ
Alıntı

RİSK FAKTÖRÜ NEDİR?
Gebelikte başlayan ve doğum eyleminden lohusalık döneminin bitimine kadar olan dönemde anne adayının kendisini ya da bebeğini ilgilendiren muhtemel normaldışı durumların ortaya çıkma olasılığı her anne adayı için eşit değildir.
Gebelikte anne adayının kendisiyle ve/veya bebeğiyle ilgili normaldışı durumların ortaya çıkma olasılığını artıran faktörlere GEBELİKTE RİSK FAKTÖRLERİ adı verilir.....

Devamı için tıklayınız: https://www.msxlabs.org/forum/kadin-ve-saglik/225019-gebelikte-risk-faktorleri.html
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
17 Mart 2010       Mesaj #2
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Gebelikte Risk Faktörleri

Sponsorlu Bağlantılar
GEBELİKTE RİSK FAKTÖRLERİ
Alıntı

RİSK FAKTÖRÜ NEDİR?
Gebelikte başlayan ve doğum eyleminden lohusalık döneminin bitimine kadar olan dönemde anne adayının kendisini ya da bebeğini ilgilendiren muhtemel normaldışı durumların ortaya çıkma olasılığı her anne adayı için eşit değildir.
Gebelikte anne adayının kendisiyle ve/veya bebeğiyle ilgili normaldışı durumların ortaya çıkma olasılığını artıran faktörlere GEBELİKTE RİSK FAKTÖRLERİ adı verilir.....

Devamı için tıklayınız: https://www.msxlabs.org/forum/kadin-ve-saglik/225019-gebelikte-risk-faktorleri.html