Arama

Başkasının bilgisayarıma bağlanması mümkün mü?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Nisan 2013 Gösterim: 1.659 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hack işlerinden anlayan birisi beni bilgisayarımı ip numaramla çökertip ip adresimle evimi bulabiliceğini söylüyor bunu yapabilirmi ve bunlardan korunmak için hangi virüs programını tavsiye ediyosunuz ? Şimdiden teşekkürler...
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar hack işlerinden anlayan birisi beni bilgisayarımı ip numaramla çökertip ip adresimle evimi bulabiliceğini söylüyor bunu yapabilirmi ve bunlardan korunmak için hangi virüs programını tavsiye ediyosunuz ? Şimdiden teşekkürler...

IP den adres bulunabilir ancak bu sadece bulunduğunuz ille sınırlıdır. Daha detaylı bilgi için yasal yollara başvurması gerekir. Bilgisayarınızı hacklenmekten korumak için sık sık parola değiştirmeyi deneyiniz. Bilgisayarınıza dosya download ederken güvenilir kaynakları tercih ediniz ve güvenilir sitelere giriş yapınız. Kaspersky ve NOD32 koruması güçlü antivirüs programlarındandır.
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
2 Nisan 2010       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

IP den adres bulunabilir ancak bu sadece bulunduğunuz ille sınırlıdır. Daha detaylı bilgi için yasal yollara başvurması gerekir. Bilgisayarınızı hacklenmekten korumak için sık sık parola değiştirmeyi deneyiniz. Bilgisayarınıza dosya download ederken güvenilir kaynakları tercih ediniz ve güvenilir sitelere giriş yapınız. Kaspersky ve NOD32 koruması güçlü antivirüs programlarındandır.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Hack işeriyle uğraşan biriyse bu mümkündür. Size tavsiyem modem ip sini değiştirin ayrıcada mac adresini değiştirmeyi deneyin. Bu işlemleri yaptıktan sonra kişiyi kabul etmeyin. Kolay gelsin
_İrem_ - avatarı
_İrem_
Ziyaretçi
16 Nisan 2013       Mesaj #4
_İrem_ - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dün facebookma girdiğimde...E posta bölümünde:Birin e postası vardı.Şifre bölümündede şifre kayıtlıydı..Girdim giriş dedim bir de ne göreyim..Bizim sitedeki biri..Nasıl olabiliyor böyle birşey..Anneme sordum eve gelmemiş.. Ve ayrıca nasıl bağlanabilir böyle bir olanak varmı..Acaba ve şifrenin kaydolma olasılıgı..Nolur yardım edin çok önemli..