Arama

WLM 8.5'u nereden indirebilirim?

Güncelleme: 11 Nisan 2010 Gösterim: 1.551 Cevap: 1
rapsodiii - avatarı
rapsodiii
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #1
rapsodiii - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben wlm 9kullanıyodum ama hıç memnun olmadıgımdan tamammen kaldırdım bılgisayarda gelın gorun kıı eskı surumu netten bulamadımm bana wlm 8.5 türkçe lazımm
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
rapsodiii adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben wlm 9kullanıyodum ama hıç memnun olmadıgımdan tamammen kaldırdım bılgisayarda gelın gorun kıı eskı surumu netten bulamadımm bana wlm 8.5 türkçe lazımm

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

KONU GÜNCELLENDİ, LÜTFEN TIKLAYINIZ:

Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

--------------------------------------

Windows Live Photo Gallery Beta, Windows Live Messenger 8.5 Beta, Windows Live Writer Beta, Windows Live OneCare Family Safety ve Windows Live Toolbar yazılımlarını içeren Windows Live Suite; Microsoft tarafından tüm dillerde yayınlandı.

Windows Live Suite bileşenlerinin tümünü indirmek istiyorsanız
aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz:
Windows Live deneyiminizi özelleştirin

Windows Live Mail:
maildesk2
E-posta hesaplarınızı yönetmenin daha hızlı, kolay ve güvenli yolu
  • Birden fazla e-posta hesabını masaüstünüzde görüntüleme
  • Güçlü virüs tarama ve diğer güvenlik özellikleri
  • Windows Live Spaces'a ve Messenger'a tek tıklatmayla erişim
Windows Live Fotoğraf Galerisi:
photo gallery2
Fotoğraf ve video düzenleyip karşıya yükleyin
  • Fotoğraflarınızı kolayca alın ve düzenleyin
  • Düzenini belirleyin, resim yazısı ekleyin ve en beğendiklerinizi slayt gösterisi için işaretleyin
  • Birkaç tıklatmayla çevrimiçi ortamda paylaşın
Windows Live Writer:
1699401657 writer
Blogunuzda kolayca resim, video ve diğer zengin içeriği yayımlayın
  • Blog postalarınızı yazarken nasıl görüneceklerini tam olarak görün
  • Windows Live Spaces, WordPress, Live Journal ve diğer birçok blog hizmetiyle uyumlu
  • Fotoğraf, video, etiket ve daha bir çok çekici içerik ekleyin ve özelleştirin
Windows Live Toolbar:
toolbar2
Güçlü koruma özelliğiyle tüm Web sayfalarında arama yapın
  • Herhangi bir Web sayfasında arama başlatın
  • Kimlik avı tuzaklarına ve virüslere karşı daha iyi korunun
Windows Live Messenger:
messenger2
Bağlanın, paylaşın ve konuşmalarınıza önem kazandırın
  • Metin, ses veya görüntü kullanarak bağlanın
  • Fotoğrafları ve diğer dosyaları anında paylaşın
  • “i’m” girişimi ile en çok önem verdiğiniz amaç için para ayrılmasını sağlayın
Yalnızca Windows Live Messenger 8.5 Türkçe BETA'yı indirmek istiyorsanız aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz:
Windows Live Messenger'ınızı ayarlayın

wlm85
Windows Live Messenger sürümü: Sürüm 2008 (Derleme 8.5.1288.816)

Windows Live sayfasından hangi bileşenleri kurmak istediğinizi seçebilirsiniz. WLinstaller.exe dosyasını indirdikten sonra da diğer Windows Live bileşenlerini kurabilmeniz mümkün.
WLinstaller

Not:
Windows Live Messenger 8.5.1288.816 sürümü ve eklentilerin/yamaların uyumu konusunda daha fazla bilgiyi bu konunun sonraki mesajlarında bulabileceksiniz. Messenger Plus! Live, sorunsuz olarak çalışıyor görünmekte.

Güncelleme:
Windows Live Messenger 8.5 Beta 2'yi indirmekte ve kurmakta sorun yaşayan kullanıcılarımız; SADECE Messenger'ı indirmek için ekteki .MSI dosyasını yükleyiniz. (Windows.Live.Messenger.8.5.1288.816.TR.by.MsXLabs.zip)

.MSI kurulumunda WLM kısayolu oluşmuyor. Bunun için C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörüne gidip msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Gönder > Masaüstü (kısayol oluştur) seçeneğini kullanınız.

Not: .MSI dosyasını çift tıklayarak çalıştıramıyorsanız, sağ tıklayın ve "Onar" seçeneğini kullanın. Bu şekilde de Windows Live Messenger 8.5 Beta 2'yi kurabilirsiniz.

Reklamlardan kurtulmak, çoklu oturum açabilmek için aşağıdaki konuyu inceleyiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/43951-messpatch-light-web-tabanli-messenger-yamasi.html

Mess Patch'in daha gelişmiş sürümü aşağıdaki bağlantıda mevcut:
https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/27743-windows-live-messenger-8-5-icin-mess-patch.html

Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

*64 bit Vista işletim sistemlerinde yükleme sorunu var, bununla ilgili daha detaylı bilgi vereceğiz.

Windows Live Suite - Windows Live Messenger 8.5 Türkçe
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: