Arama

Facebook hayran sayfası için gönderilen davetlerin yerine ulaşmamasının nedeni nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2012 Gösterim: 4.895 Cevap: 8
alemcigizemli - avatarı
alemcigizemli
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #1
alemcigizemli - avatarı
Ziyaretçi
yeni acmis oldugumuz bir sayfadan listemizdeki arkadaslara davet gonderiyoruz ama kimse davet almadigini soyluyor nasil yapalirim yardim edebilirmisiniz
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Grup küresel olarak ayarlıysa, gruba Facebook hesapları olmayan insanları davet edebilirsiniz ancak Facebook'a kaydolmadan gruba katılamazlar.

Sponsorlu Bağlantılar
"Grubu Düzenle" sayfasında "Davet Et" sekmesine tıklayın ve "Kişileri E-posta ile Davet Et" başlıklı kutuya arkadaşlarınızın e-posta adreslerini yazın. Daha sonra, bu kişilere e-posta davetleri göndermek için "Davet Gönder" düğmesine tıklayın.

Gruba katılabilmeleri için önce Facebook'a kaydolmaları gerekir. Alacakları e-postada Facebook'a katılmak için gerekli talimatlar da yer alacaktır.Yardım Merkezi | Facebook

mklenjelo - avatarı
mklenjelo
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #2
mklenjelo - avatarı
Ziyaretçi
Hayran göndermek istediğin sayfayı aç.Sonra sayfanın kendine ait resimi çıkacak..Onun altında DAVET GÖNDER diye yazacak ona tıkla gerisi kolay!

Sponsorlu Bağlantılar
alemcigizemli - avatarı
alemcigizemli
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #3
alemcigizemli - avatarı
Ziyaretçi
onu biliyorum ama olmuyor herkez gelmedi diyor
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2010       Mesaj #4
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
alemcigizemli adlı kullanıcıdan alıntı

yeni acmis oldugumuz bir sayfadan listemizdeki arkadaslara davet gonderiyoruz ama kimse davet almadigini soyluyor nasil yapalirim yardim edebilirmisiniz

Almamaları gibi bir ihtimal bence zayıf bu sorunu facebook Giriş Yap | Facebook linkinden inceleyebilirsiniz.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2010       Mesaj #5
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Grup küresel olarak ayarlıysa, gruba Facebook hesapları olmayan insanları davet edebilirsiniz ancak Facebook'a kaydolmadan gruba katılamazlar.

"Grubu Düzenle" sayfasında "Davet Et" sekmesine tıklayın ve "Kişileri E-posta ile Davet Et" başlıklı kutuya arkadaşlarınızın e-posta adreslerini yazın. Daha sonra, bu kişilere e-posta davetleri göndermek için "Davet Gönder" düğmesine tıklayın.

Gruba katılabilmeleri için önce Facebook'a kaydolmaları gerekir. Alacakları e-postada Facebook'a katılmak için gerekli talimatlar da yer alacaktır.Yardım Merkezi | Facebook

Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben arkadaşlarıma davet gönderdim ama arkadaşalrım daveti göndermediklerini yada red ettiklerini söylüyorlar tekrar davet göndermem için ne yapmalıyım deneğimde davet gönderdiklerim fotoları soluk göndermediklerim ise açık gözüküyo buda takrar davet göndermememe yol açıyor ne yapmalıyım
danger4254 - avatarı
danger4254
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #7
danger4254 - avatarı
Ziyaretçi
BEN BİR FACE SAYFASI AÇDIM FAKAT ÜYELERE NEREDEN MESAJ GÖNDERİLCEĞİNİ BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM Msn Grin TEŞEKKÜRLER

Giriş Yap | Facebook
ReqaLs - avatarı
ReqaLs
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #8
ReqaLs - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Öncelikle;
Açtığım Fan Sayfasını 596 Arkadaşıma Önerdim ''Davet Gönderildi'' Dedi Arkadaşlarımın Facesine Girdiğim Sayfa İsteği Gelmemişti 2 Gündür Sürekli Bakıyorum Ama Sayfa İsteği Gelmiyor Neden Arkadaşlar Yardım Etseniz ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
göndereceğiniz dosyanın uzantısı .csv olmak zorunda .txt olarak gitmiyor