Arama

"Video not found or acces denied" hatası ve çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mart 2016 Gösterim: 42.929 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar belirtmiş olduğunuz sorun her video için geçerli değil. bazı siteler film ya da klipleri facebook uzerınden bir sayfa açarak oraya yüklüyür, kendi sitesinde bu videoyu kendi playerı ile oynatıyor. Şimdiye kadar bir sorun yoktu. Filmler ya da videolar sorunsuz çalışmaktaydı. Facebbok'un yeni çıkarmış olduğu güvenlik önlemi sayesinde videoların başka sitelerde oynatılmasını engelledi. Sorun facebboktan çekilen videolarda.
Tamam hatayı anladık ama önerin nedir diye soracak olursanız. Bunun çözümü tamamen site yöneticilerinini elinde. Tabiki bu kolay bir iş değil fakat sitelerine yüklemiş oldukları tüm videoların çalışmaması site yöneticileri ve izleyenleri için çok büyük bir sıkıntı. Bazı siteler bu sorunu yazmış oldukları kodlarla videolarını sorunsuz çalıştırmakta. Size tavsiyem bu sorunu asıl çözerim diye uğraşmaktansa ayni video ya da filmi facebook dışındaki bir upload sitesinden bulup izlemeniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha Arkadslar bende bu hatayı alıyorum banada sölermısınız lutfen ya hızlı ve ofkelı tokyo yarışı izlicem izleyemıyorum Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
30 Mayıs 2011       Mesaj #13
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Yha Arkadslar bende bu hatayı alıyorum banada sölermısınız lutfen ya hızlı ve ofkelı tokyo yarışı izlicem izleyemıyorum Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad

İzlemek istediğiniz video kendi sitesi dısında kullanılmıs.Aldığınız hata,videoların farklı sitelerde yayınlanmasını engellemek için yapılmıs bir tür koruma sekli.
Farklı bir tarayıcı deneyerek veya DNS ayarlarınızı değistirerek deneyiniz. Video silinmiste olabilir, farklı bir video sitesinde izleyiniz.

Yada buraya >>
tıkla izlemek istediğiniz videoun URL adresini arama kısmına yapıstırıp taratın video linki sağlamsa açılacaktır.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENDE DE AYNI HATA WAR FİRFOX EXPLARER HİÇ BİR FAYDA WERMİYORR.. FİLM İZLİCEM İZLEYEMİYORUM BUNUN ÇARESİ YOQ MU?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yokmu çözümü bulan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bendede Aynı Sorun Var arkadaşlar diyorsunuzki facebok üzerinden falan filan izlemeye çalıstıgım film için een az 25 tane yorum var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende chrome kullanıyorum hata veriyor napıcamı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende açılmayan wideo arkdşn pcsinde açılıyor bunun nedeni başka aynı tarayıcıyı kllanıyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim sorun internet download managerden oluyor bnde haftalarca aradım manageri kaldırdım kesin çözüyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ınterner explorer de bu ve bunun gibi hatalar sürekli oluyor. Mozilla Firedox'u kullanmanızı öneririm !!

ben mozilla firefox kullanıyorum ama hata bende de var