Arama

Counter-Strike Source botları nasıl eklenir? - Sayfa 2

Güncelleme: 12 Haziran 2021 Gösterim: 61.561 Cevap: 15
AKİF - avatarı
AKİF
Ziyaretçi
4 Temmuz 2014       Mesaj #11
AKİF - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER BN CS SOURCE OYUNCUSUYUM EĞER CS Yİ İNDİRECEKSENİZ CSOYUNCU Online Oyun Sunucuları - CS 1.6 İNDİR - CS 1.5 - sXe - UCP en iii si bn source yi ordan indirdim bot paketi falan hepsi içerde en güvenilir yer orası.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Bu Anlatımımda Size Counter Strike Source Bot Atmayı Öğreteceğim

Sponsorlu Bağlantılar
Counter Strike Source Bot Atma:İlk Önce Counter Strike Source açıyoruz Ve Oyuna Giriyoruz Sonra Esc Tuşuna Basarak Konsolu Açıyoruz Ve bot_add Yazarak Yukarı Ok Tuşuna Ve Enter Tuşuna Sürekli Basıyoruz Ve Botları Oyuna Atmış Oluyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2015       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
JETBOY adlı kullanıcıdan alıntı

Bot paketi yüklü mü bilmiyorum. CSS`i internetten indirdim. Ve hiç bir patch (Versiyon dahil) yüklemedim. Başka haritadan denemedim.

bot add yazmaya gerek yok yapacağınız şu css ye girin create server bi yazı ve önünde kutu olacak kutuyu işaretleyin alttan bot sayısını seçin ve bitti ortalığı karıştırmaya gerek yok
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
10 Ağustos 2015       Mesaj #14
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Counter Strike Source Bot Atma:İlk Önce Counter Strike Source açıyoruz Ve Oyuna Giriyoruz Sonra Esc Tuşuna Basarak Konsolu Açıyoruz Ve bot_add Yazarak Yukarı Ok Tuşuna Ve Enter Tuşuna Sürekli Basıyoruz Ve Botları Oyuna Atmış Oluyoruz.
counterstrikesourcebotawv7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yaptım şimdi sunucu yarata geliyoruz botları oyuna dahil et diyoruz ve botların sayısını 99 yaparak oyuna giriyoruz bu kadar
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
12 Haziran 2021       Mesaj #16
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
CS: Source eski bir CS oyunudur. Bugünlerde Steam üzerinden satın alırsanız sorunsuz oynayabilirsiniz ama internet üzerinden indirilen versiyonları eksik olabilir. Gereken bot paketini bulup yükleyebilirsiniz. Bundan sonra bile bot_add komutu işe yaramıyorsa veya yaradığı halde botlar hareket etmiyorsa sebebi budur. (Hareket etmemeleri Nav Mesh - Navigation Mesh ile alakalı. Yani botlar harita üzerinde yürüyecekleri noktaları görmüyorlar, bu yüzden hareket edemiyorlar.) Yinede kullandığınız sürüme göre elle arama yapabilirsiniz, bulma şansınız var. Fakat Msxlabs.org üzerinde bu tarz paylaşımları yapmıyoruz.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.