Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Mayıs 2010  Gösterim: 5.219  Cevap: 2

Minoset ilacı kaşıntı yapar mı?

Misafir11
24 Mayıs 2010 19:45       Mesaj #1
Misafir11 - avatarı
Ziyaretçi
plus olmayan minoset ilacı içtiğimde neden ellerimde,ayaklarımda kaşıntı oluyor?Şimdi her tarafıma kaşıntı yayıldı.Bir zararı olabilir mi.
EN İYİ CEVABI apex26 verdi
evet yapabilir... bazı ilaçlar bazı kişilere alerji yapabilir... kızarmalar da olabilir. ilaç alırken çok dikkatli olmanız lazım... ağrı kesici alırken eczacınızdan içinde kodein vs. içermeyenlerini isteyin... geçmiş olsun...
Sponsorlu Bağlantılar
pelin_gulay
24 Mayıs 2010 19:52       Mesaj #2
pelin_gulay - avatarı
Ziyaretçi
Parasetamole karşı alerjin olabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
apex26
24 Mayıs 2010 19:58       Mesaj #3
apex26 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
evet yapabilir... bazı ilaçlar bazı kişilere alerji yapabilir... kızarmalar da olabilir. ilaç alırken çok dikkatli olmanız lazım... ağrı kesici alırken eczacınızdan içinde kodein vs. içermeyenlerini isteyin... geçmiş olsun...
Hızlı Cevap
Mesaj:


Soru-Cevap forumu 'Minoset ilacı kaşıntı yapar mı?' konusunu görüntülüyorsunuz: plus olmayan minoset ilacı içtiğimde neden ellerimde,ayaklarımda kaşıntı oluyor?Şimdi her tarafıma kaşıntı yayıldı.Bir zararı olabilir ...

Aramalar: minoset kaşıntı yaparmıminoset plus alerji yaparmıminoset alerjisi

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç