Arama

Kaykay nasıl kullanılır? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 67.253 Cevap: 82
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler kaykay da denge işidir hızlı gitmek istiyorsanız hangi ayağınız yerde ise sürterek hızlandırın tekrar arkaya koyun. Koyduktan sonra ayaknalı birbirine yana doğru paralel yapın durcağınız zaman ise arka ayağınızı arka tekerleğin oraya kaykaya birleşik olarak bastırmadan sürtün yavaşlarsınız ve en sonunda durursunuz düşmeden durma yolu budur. Ve kaykaydan düşmemk için denge gerklidir. sağ sol yapmak istiyorsanız arka eğimli kısma hafifçe bastırın ön tarafıda yön verin ve tekrar eski haline çevirin arkaya basarken ise yüklenmeyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benim kaykayım war bayadır sürüyorum yalnız zımparası yok ayağımdan kayıyor onun için korka korka sürüyorum buna bi çare bulabilirmisinz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar normalde kaykayı nasıl kaldırıyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN KAYKAY ALDIM AMA İLERLEYEMİYORUM NASIL ILERLENİR?
bymega - avatarı
bymega
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #55
bymega - avatarı
Ziyaretçi
Benim hep merakım vardı bir kaykaya ama almadı bizimkiler Msn Happy bende büyüyünce paten aldım paten kayıyorum her halde patenle kaykay arasındada çok fark yoktur gibime geliyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben yenı bı kaykay aldım ama şöyle bi sorun var ki ben üzerinde dengede duramıyorum olucak şey değil bu nedenle bir iki hareket söylerseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

abicanlar ben yeni bir kaykay aldım sağa veya sola nasıl dönülür söylermisinz

Agirligini saga sola ver
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar dengeyi nasıl kurarsınız bilmiyoruma ama ben 6 yıldır kullanıyorum prof gibiyim ilk aldıgımdan beri birkac kez oda hareket yaparken düştüm dengem süper benım Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba! Ben Oyanur. 14 yaşındayım. Kaykaya başlayalı 4 ay oldu(Temmuz 2012). Kaykayım yarı pro. herhalde. ilk denediğimde dengede durabildim ve artık iyi sürebiliyorum. Ama hareketleri yapamıyorum. Sanırım düşmekten korkuyorum :/ Daha kask,dizlik,dirseklik alamadım. Bu yüzden tutunarak ollie yapıyorum Msn Grin (tabi saçma bir şey oluyor Msn Grin Msn Grin ). Zaten tutununca da çok kalkmıyor kaykay. Ama izleye izleye, deneye deneye ayağım alıştı ve tekniğini kavradım . Kask falan alınca tutunmadan deniyeceğim ve başaracağıma inanıyorum. Ahh! Bir de alan olsa; Bir bahçemizdeki ve yürüyüş parkındaki düzgün beton. Bir de yol var, zemini kaykay yapmaya uygun olan.... Bu arada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir kızım ve yeni aldım kaykayımı rahatlıkla üstünde durabiliyorum başlama harketinide yapıyorum ama iş sürmeye gelince orada tıkanıyorum yardım edebilirmisiniz?