Arama

Google arka plan resmi nasıl yüklenir veya kaldırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2013 Gösterim: 12.251 Cevap: 10
Dehşetaliminyum - avatarı
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #1
Ziyaretçi
google arka plan resmini ayarlamaya çalışıyorum olmuyor Resmin boyutları normal;
W:800 H:600 olması gerekmiyormu ben böyle yapıyorum ve şu hatayı veriyor;Arka paln resmi artık mevcut değil:yeni bir resim seç çözüm?
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Alıntı
Dehşetaliminyum adlı kullanıcıdan alıntı

google arka plan resmini ayarlamaya çalışıyorum olmuyor Resmin boyutları normal;
W:800 H:600 olması gerekmiyormu ben böyle yapıyorum ve şu hatayı veriyor;Arka paln resmi artık mevcut değil:yeni bir resim seç çözüm?

Yüklediğiniz resimlerden biri veya daha fazlası 800 x 600 piksel boyutundan daha küçük. Lütfen daha büyük bir resim seçin ve tekrar deneyin
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

Resim gereksinimleri

Bir fotoğraf yüklediğinizde, Picasa Web Albümlerinizdeki yeni bir
liste dışı albüme fotoğraf olarak kaydedilir.
Genişlikleri uzunluklarından fazla olan (yatay yönlü) resimleri kullanmanızı öneririz. Resimler, en az 800 x 600 piksel boyutunda ve şu biçimlerden birinde olmalıdır: .jpeg, .tif, .tiff, .bmp, .gif, .psd (Photoshop), .png, .tga ve belirli RAW biçimleri. Picasa'da, fotoğrafları yeniden boyutlandırabilirsiniz

Alıntı

Peki arka plan resmi kullanmak istemiyorsam bunu nasıl yapacağım? Yani arka plan resmini nasıl kaldırabilirim?

Değişiklik yapmak için Google hesabınızla giriş yapmalısınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Peki arka plan resmi kullanmak istemiyorsam bunu nasıl yapacağım? Yani arka plan resmini nasıl kaldırabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Dehşetaliminyum adlı kullanıcıdan alıntı

Yüklediğiniz resimlerden biri veya daha fazlası 800 x 600 piksel boyutundan daha küçük. Lütfen daha büyük bir resim seçin ve tekrar deneyin

Alıntı

Resim gereksinimleri

Bir fotoğraf yüklediğinizde, Picasa Web Albümlerinizdeki yeni bir
liste dışı albüme fotoğraf olarak kaydedilir.
Genişlikleri uzunluklarından fazla olan (yatay yönlü) resimleri kullanmanızı öneririz. Resimler, en az 800 x 600 piksel boyutunda ve şu biçimlerden birinde olmalıdır: .jpeg, .tif, .tiff, .bmp, .gif, .psd (Photoshop), .png, .tga ve belirli RAW biçimleri. Picasa'da, fotoğrafları yeniden boyutlandırabilirsiniz

Alıntı

Değişiklik yapmak için Google hesabınızla giriş yapmalısınız.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
11 Haziran 2010       Mesaj #4
Ziyaretçi
3024 ve 1024 yeterince uygun oda olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
resim yüklediğin yerin altında arka plan yok butonuna tıkla arka plan olmaz böylelikle Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir türlü deniyorum olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
google resim nasıl yüklenir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben yanlışlıkla facebook a arka pilanyaptım yükledim nasıl kaldıra bilirim olmuyo lütfen yardım edin kalpli kalpli duruyo Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
googledeki görseller sayfasında bir resimim var ama kaldırmak istoyurm nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim