Arama

Messenger profil arkadaşlığı nasıl iptal edilir, web profilinden nasıl kaldırılır?

Güncelleme: 10 Ağustos 2012 Gösterim: 10.794 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar, dün msn profilimi açtığımda yeni bir görünüm ve ayar seçenekleri çıktı.

Sponsorlu Bağlantılar
ben de gelişmiş seçeneklerinden ayarladım. daha sonra ise msn arkadaşlarımdan birkaçının profiline baktım ve onlara profil arkadaşlığı yollanmış olduğunu gördüm. onlardan bir kısmı profilimde arkadaş olarak göründü.

neden istek yolladığını anlamadım. bu istek nasıl iptal edilebilir.

bir de kişiyi msnden değilde, web profilimden nasıl kaldırırım. çünkü profilden kaldırınca msnden de kaldırıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var daha önce yoktu sanırsam....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var daha önce yoktu bu uygulama 10 gün önce oldu bilgisi olan varmı
recruit87 - avatarı
recruit87
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #4
recruit87 - avatarı
Ziyaretçi
Bu soruya cevap bulunursa çok makbule geçicekMsn ConfusedMsn ThinkingMsn Disappointed
mevanescence - avatarı
mevanescence
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #5
mevanescence - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var ve nasıl iptal olur bende bulamadım. bu msnın yeni yapılanmasından kaynaklanıyor.
bırazda face ozentılıgı gordum.
bız ıstemedıgımız halde arkadas listesı yapıyor bıze. bu hıc hos deıl tabı. cunku lıstelerımız acıga cıkıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn profilden kisi silme ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
yağmur22 - avatarı
yağmur22
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #7
yağmur22 - avatarı
Ziyaretçi
ArkadaŞlar
ben de aynı konuda rahatsız olmuştum msn profilimde herkes görünüyordu ancak ayarlardan profilimi gizli hale getirmeyi başarabildim
profilde arkadaşlarım olsaada yalnızca ben görebiliyorum. tamamen silmek de elinizde tabi ama messengerden de kalkıyor o arkadaşınız bu yüzden önce profilden kaldırıp sorada msn listesinin olduqu yerdeki seçeneklerden gizliliğe girerek sildiğiniz kişiyi geri alabiliyosunuz profilinizde cıkmıyor Msn Happy yaqmur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ewet yağmura katılıyorum başka çözümü yok 2 saattir bende bu zımbırtıyla uğraşıyorum fakat tek çözüm bulabildim. Profilden gizlilik ayarlarınıza girin ve hepsini kapatın. Profilinizdeki kişileri siz görmeye devam edeceksiniz fakat sizin profilinize bakanlar profilinizdeki arkadaşlarınızı göremiyor. Başka bir hesabı kendi hesabıma ekleyerek denedim... Ayrıca profilden kaldırmanıza gerek yok. Çünkü o kişiyi silip tekrar eklediğinizde yine otomatik olarak yine geri geliyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya msn den sildigimiz kişi profilimizde kalır mı ??????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kalıcı çözüm msn de gizlilik ayarlarına girin sonra üstte seçenekler var ona tıklayın sonra tekrar üstte kişiler var oraya tıklayın
ve sileceğiniz kişiyi seçin sile tıklayın kalıcı olarak silinir