Arama

18 Wheels of Steel Haulin oyununda şirket nasıl kurabilirim? - Sayfa 4

Güncelleme: 9 Eylül 2015 Gösterim: 73.607 Cevap: 82
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım tır satın alınca zamanı ilerlet mesala24 saat ozaman gelir tabi bu işlemi garajda yapcan
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 6 tane işçim var 6 tanede tırım var ama işçilerden 2 tane çalıştırabiliyom.$ 2 tane firmayla en fazla 2işçi yolluyom öbür işçiler yollayamıyorum.bu $ firmaların hepsini açma yolu yok mu nasıl açcaz.Zaten $ bu işaret olmadan işçi yollanmıyo.bu işaret ise $ toplam 2 tane var. $ bu işaretleri nasıl çogaltcazz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yardımlar için tşk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tır sipariş edip gelmedıyse garajınıza ılk once
-Nerdeysenız ordan garaj alacaksınız
-sonra tır sipariş edeceksınız tabi ilk once garaj alacaksınız
-ondan sonra tmmdır biraz 3 gün uyuyun sonra bakın garaja arabalar gelmıstır. Msn Grin
ŞİRKET KURMAK FALAN BİLMİORM AMA ES ES ÇOK İYİ ANLATMIS VE ANLADIM HANGI SIRKETTEN OLMAK ISTIYORSANIZ HEP O SIRKETIN MALLARINI TASIYACAKSINIZ ! VE OLCAK İŞTE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm.a oyunda para sıkıntısına SON !!!

belgelerımden game.sii ye gir aramada money yaz gorursun hemen moneyden sonra kı rakamları kafana gore doldur sınırsız para Msn GrinMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle tır ve dorse almış olduğunu var sayıyorum yok eğer onlarıda almadıysan N tuşuna basıp (sıfır km.) sağ üstte sipariş verebiliyorsun. Sonra yoldaki hotel binalarında kiralık sürücüler var oralardan işçi alıyorsun. ilk başlarda yoksa hemen pes etme araç park etmiş olanlarda kesin bulacaksın er geç yada konsolu açıp cheat driver yazıyorsun hemen bi işçin oluyor zaten

Bundan sonrası artık daha kolay tekrar N tuşuna basıp sol üstte firmaların olduğu bölüme geliyorsun. Buradaki önemli nokta sen hangi firmanın yükünü taşıdıysan onunla anlaşma yapabiliyorsun, bu firmalarda yanında $ işareti olanlar diğerleriyle yapamazsın. ne kadar çok yük taşırsan o kadar çok anlaşma imzalama kotan var, ne kadar ekmek o kadar köfte hasabı firmayı seçtikten sonra hemen sağ tarafta sürücü, tır ve dorse seçimleri var oradanda hangi tırı veya hangi sürücüyü ve hangi dorseyi seçeceksen belirleyip en altta sağ taraftaki seçim tuşuna başıyorsun ve sonra paraları saymaya başlıyorsun.

sana tavsiyem sürücü kalitesi yıldızlarla gösteriliyor sakın 3 ün altına düşme hatta 4 olsun birde işçideki peterbilt tırlar çok sorun açıyor en azından bana öyle sürekli servise göndermek zorunda kalıyorum. o yüzden faraklı tırları dene

Birde Garaj konusu var; oyuna hangi şehirden başladıydan garajın orada, yani aldığın araba ve dorseler hep o garaja gönderiliyor. Eğer farklı bir şehirdeysen tır ve dorselerin oraya taşınmasını isteyebilirsin, kendin için aldığın aracı değiştirmek istersen eğer bulunduğun şehirdeki garajıda satın almak zorundasın. Sevkiyat içinse biraz süre geçirmen gerekiyor.

İşçilere mutlaka yataklı tır almaya çalışki masraf olmasın birde oyunun başlarında ikinci el tır (Haritada D Harfli olan yerler ama her şehirde yok) al sıfır tıra vereceğin parayla iki işçi çalıştırma daha mantıklı

Hadi kolay gele umarım yardımcı olabilmişimdir....

Kaynak: 18 Wheels of Steel Haulin oyununda şirket nasıl kurabilirim?
Alıntıdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oyunu oynayan biri olarak elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışayım.

Şirket kurmak diye birşey yok sadece şirketlere araç ve verip onların yüküyle sevkiyat yapıyor ve karşılığında para kazanıyorsunuz.

Şöför bulma işine gelince en kolayı konsoldan cheat driver yazarak almak arayarak bulmak çıldırtıyor adamı.

Yeni tır alınca genellikle 24 saat beklemek gerekiyor. Ve eğer oyuna ilk başladığınız şehirde değilseniz. olduğunuz şehrin parkına yeni aracınızı göndermeniz ve o garaja gidip aracınızı almanız gerekiyor.

Şirketlere araç ve şöfür kiralamak için ise N tuşuna basıp anlaşmalar kısmına tıklayıp çıkan menüden anlaşma yapabileceğiniz firmayı seçiyor ve sağ tarafta anlaşma yap yazısına tıklıyor ve sonra da şöför tır ve o firmanın mallarını taşımaya müsait dorseyi seçerek anlaşma yapmış oluyorsunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bide orada(şirket ölümünde) @ işareti var o ne anlama geliyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aldıgınız tırlar ilk dogdugunuz garaja yada parka geliyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR TIRI SİPARİŞ EDİYORSUNUZ SONRA OTOPARK İŞÇİSİ YAZIYOR N TUŞUNA BASTIKTAN SONRA SOL EN ALTTA OTOPARK İŞÇİSİ DİYOR ORAYA GİRİN SİZ HANGİ ŞEHİRDEYSENİZ O RAYI SEÇİN VE ZAMANI İLERLET DİYİN SONRA TRIINIZI DEĞİŞTİRİN......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadsLar ben 2.el tır Aldm chicago parkta dediler gittim parka araba yhok nasıL alıcam arabayı parayuda aLdılar