Arama

18 Wheels of Steel Haulin oyununda şirket nasıl kurabilirim? - Sayfa 7

Güncelleme: 9 Eylül 2015 Gösterim: 73.620 Cevap: 82
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hiç bişey anlamadım benim oyun ingilizce biraz daha yardımcı olurmusunuz? şimdiden sağolun...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben daha acemiyim ama çok oynadım ben daha nasıl şirket kuracağımı bilmiyom
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

haulin sirket kurma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

BENDE BİLMİYOM YARDIM Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler benim işçiler para vermiyor cevaplarsanız sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de sadece vive ma p var nasıl yapacaz lütfen yardım Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende 0 tl para var hem siz nasıl otobüs modnu indiriyorsunuz yardım Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam Kardes Ben Bu oyunu yeni oynamaya basladım bir sorum olacak ben internet ten tır indiriyrm tavanda ışıkları olan ((rendum)) bunlar oyunda var ama ışık yanıp sönmyr bazı indirdğm tırlarda onlardan yok ayara baktım alakası yok onlarla yardım edersen memnun olrm tşekürler şimdiden kardeş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle tır ve dorse almış olduğunu var sayıyorum yok eğer onlarıda almadıysan N tuşuna basıp (sıfır km.) sağ üstte sipariş verebiliyorsun. Sonra yoldaki hotel binalarında kiralık sürücüler var oralardan işçi alıyorsun. ilk başlarda yoksa hemen pes etme araç park etmiş olanlarda kesin bulacaksın er geç yada konsolu açıp cheat driver yazıyorsun hemen bi işçin oluyor zaten

Bundan sonrası artık daha kolay tekrar N tuşuna basıp sol üstte firmaların olduğu bölüme geliyorsun. Buradaki önemli nokta sen hangi firmanın yükünü taşıdıysan onunla anlaşma yapabiliyorsun, bu firmalarda yanında $ işareti olanlar diğerleriyle yapamazsın. ne kadar çok yük taşırsan o kadar çok anlaşma imzalama kotan var, ne kadar ekmek o kadar köfte hasabı firmayı seçtikten sonra hemen sağ tarafta sürücü, tır ve dorse seçimleri var oradanda hangi tırı veya hangi sürücüyü ve hangi dorseyi seçeceksen belirleyip en altta sağ taraftaki seçim tuşuna başıyorsun ve sonra paraları saymaya başlıyorsun.

sana tavsiyem sürücü kalitesi yıldızlarla gösteriliyor sakın 3 ün altına düşme hatta 4 olsun birde işçideki peterbilt tırlar çok sorun açıyor en azından bana öyle sürekli servise göndermek zorunda kalıyorum. o yüzden faraklı tırları dene

Birde Garaj konusu var; oyuna hangi şehirden başladıydan garajın orada, yani aldığın araba ve dorseler hep o garaja gönderiliyor. Eğer farklı bir şehirdeysen tır ve dorselerin oraya taşınmasını isteyebilirsin, kendin için aldığın aracı değiştirmek istersen eğer bulunduğun şehirdeki garajıda satın almak zorundasın. Sevkiyat içinse biraz süre geçirmen gerekiyor.

İşçilere mutlaka yataklı tır almaya çalışki masraf olmasın birde oyunun başlarında ikinci el tır (Haritada D Harfli olan yerler ama her şehirde yok) al sıfır tıra vereceğin parayla iki işçi çalıştırma daha mantıklı

Hadi kolay gele umarım yardımcı olabilmişimdir..

TorrentArsivim.Com | Torrent Oyun - Torrent Film - Torrent Program
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler tırı aldıktan 24 saat sonra garajnıza gelir ve şirketi kurdum işçi aldım dorse aldım tır aldım contrat imzaladım ama aktif olmuyo onu nasıl yapıcaz ??????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet cheat money yazıyon paran 500.000 artıyor