Arama

Sanalika.es'e nasıl girilir? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Aralık 2012 Gösterim: 43.563 Cevap: 136
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAnalika Ee Girme

Sponsorlu Bağlantılar
googleya dil raçları yazın dili ispanyolca yazın ve bunu ara terine sanalika yazın.
Sanalika Unete-Dıo Versıon,a tıklayın Grini.!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2012       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar bi arkadaş bağlantı mağlantı demiş ama sakın onu yapmayın.çünkü HEYKIRLAR VAR !!!! heykırlar sizin bilgesayarınızı ele geçirir benim bildigim google araç çubuğunun yanlarında dil seçenekleri var oraya tıklayın ve ispanyolcayı seçin ben yapamadım ama olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya böLe yapıcağınmıza sanaLika es e girdiğinizde URL yi kopyalayıp buraya yorum olarak koysanıza girer herkes Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanalika ese girmek istiyorum nolur yardım edin ndirmemem lAzım bilgisayar bir şery indirince kasıyo ya ne olur bilen varsa sölesin böle olmaz ya sanalika esin fotoğraflarına baktım şahane koförleride aşırı derecede büyük bilen varsa rica ederim sölesin no olur ALLAH rızası için ALLAHIN adnı verdim bilen varsa cvp yazöıyosa top olsunnnn bu kadar uzun yazdım derdim çok var sanalika esin resimleri şahane ya ne olur versenizz ya vermeyen top olsun bunu bi kenara yAzın vermeyenler nolur verin nası girilecek dieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sıktınız canımı bastım gaza gitim bu kadar satır yazdım hızlıda yazdım ne güzel olurdu sanalika ese girsem son söz = VERMEYN TOP OLSUNNN!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya nasıl girilcek oyle yazıyorum 3128 yazıyorum hep dediğiniz yapıyorum olmuyor olmyuor Hide my ip programıda var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim internette öyle bişi yok...adres olarak ne oluyor...lütfen sanalika esi .com olarak cevap verin....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2012       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya beyler ben bu sanaalika ese giremiyorum yardımcı oolurmusunuz