Arama

Masaüstü temalarını kullanamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 19 Ocak 2017 Gösterim: 5.342 Cevap: 5
djofworld - avatarı
djofworld
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #1
djofworld - avatarı
Ziyaretçi
win 7 ult vr 7260 kurulu olan casper nirvana 12 '' laptopumda ne masa üstü temalarını kullanabiliyorum nede arka plan resim yap dediklerimi görebiliyorum.ekranım siyah olarak kaldı.ekran kartım yeni güncellendi makinayı da sıfır kurdum güncelledim kurduktan sonra eski sürücüsünü kurdum ekran kartımın ama genede olmadı mobile intel Msn Rainbow 965 express chipset family ekran kartı modelim max 354 mb kadar çıkıyor .geçen sene kurduğumda hiç bir şey yoktu ama vistaya geri dönmüştüm.gene kurdum bu defa bu problemle karşılaştım.denemediğim patch kalmadı değişen birşey yok.ne yapabilirim.tşkler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kütfen yardım edin inspiron mini bilgisayar aldım ama masaüstü arkaplanı yapamıyorum değiştiremiyorum lütfen yardım edinnnnnn lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende yeni dizüstü pc aldım casper nirvana masaüstü arka planı nede tema kullanabiliyorum ne olur cevabını yazın masaüstü arkaplanı çok sıkıcı Msn Confused
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
22 Ocak 2012       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM

Baslat>>Çalıstır>>Regedit
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Policies\System
Bölümüne giriniz.
"Wallpaper"=SZ:C:\WINDOWS\desktop.html
Girisine bir kez tıklayınız. (farklı bir giris olabilir) >> Delete (girisi siliniz)

Regedit editörünü kapatıp değistirmeyi deneyiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows Aero, Windows Vista tarafından sunulan benzersiz bir görsel deneyimdir. İnanılmaz pencere animasyonları ve yeni pencere renkleriyle saydam bir cam tasarım sunar.

Saydam pencere
Windows Vista'da Aero efektlerindeki sorunları otomatik olarak tanılayan ve onaran bir sorun giderici çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Bunun için Windows Aero Cam görsel efektler çalışmıyor veya görüntülenmiyor (Microsoft web sitesinde) bölümüne gidin ve ardından Şimdi çalıştır'ı tıklatın.

Bu bölümde, Windows Aero'yu çalıştırmayla ilgili sık karşılaşılan bazı sorunların çözümleri bulunmaktadır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2017       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ne olursunuz yardım edin bir türlü temaları değiştiremiyorum kitlendi newgen mi nevgen mi ne öyle birşey eksikte windowsta hala indirecek yer bulamıyorum