Arama

Google Chrome sekmelerimdeki hatayı nasıl düzeltebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ekim 2015 Gösterim: 28.100 Cevap: 19
raprego81 - avatarı
raprego81
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #1
raprego81 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba '

benim google chrome ile bir sekme sorunum var .
google chromeye giriyorum sekmelerimi acıyorum mesela 3 tane sekme actım üstten sekmelere tıklayınca sekme kayboluyor
ama kapatma yerine tıklamıyorum normal üstüne tıklıyorum sekme kapanıyor . ve secenekler bölümüne sayfa denetleyice ve yenile butonlarına felan giremiyorum . yardım
lütfen yardım edin fotoları inceleyin ...

foto 1: sekmeler acık durumda .

Imageshack - foto13sekmevar.png

foto 2 : sekmenin üstüne tıkladım ve sekme yok oldu Msn Confused

Imageshack - foto2sekmekayboldu.png

:::::::::::::::::::::::Lütfen bir yardım edin ... İYİ FORUMLAR ... :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
mouse'tan kaynaklı bir sorun. chrome ile ilgili değil. aynısı bende de oldu. mouse'taki scroll'a bastığımızda normalde sekme kapanır. ve bende olduğu gibi bu scroll arada bir basılı kalıyorsa, o zaman tıkladığımızda kapanmış gibi bir durum ortaya çıkıyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
mouse'tan kaynaklı bir sorun. chrome ile ilgili değil. aynısı bende de oldu. mouse'taki scroll'a bastığımızda normalde sekme kapanır. ve bende olduğu gibi bu scroll arada bir basılı kalıyorsa, o zaman tıkladığımızda kapanmış gibi bir durum ortaya çıkıyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben laptop kullnrm ve bndede var aynı sorun norml kullnydm brden oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var nasıll çözülür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ggogle chormede tema seç diye tıklayınca tema seçilmiyor yardım edin....ACİL....
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
24 Ocak 2012       Mesaj #6
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
raprego81 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba '

benim google chrome ile bir sekme sorunum var .
google chromeye giriyorum sekmelerimi acıyorum mesela 3 tane sekme actım üstten sekmelere tıklayınca sekme kayboluyor
ama kapatma yerine tıklamıyorum normal üstüne tıklıyorum sekme kapanıyor . ve secenekler bölümüne sayfa denetleyice ve yenile butonlarına felan giremiyorum . yardım
lütfen yardım edin fotoları inceleyin ...

foto 1: sekmeler acık durumda .

Imageshack - foto13sekmevar.png

foto 2 : sekmenin üstüne tıkladım ve sekme yok oldu Msn Confused

Imageshack - foto2sekmekayboldu.png

:::::::::::::::::::::::Lütfen bir yardım edin ... İYİ FORUMLAR ... :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı

ben laptop kullnrm ve bndede var aynı sorun norml kullnydm brden oldu

Alıntı

aynı sorun bendede var nasıll çözülür

Alıntı

ggogle chormede tema seç diye tıklayınca tema seçilmiyor yardım edin....ACİL....

Denetim masasından programı kaldırın daha sonra virüs programını pasif hale getirin chrome i Tekrar yuklemeyı deneyın yukleme işlemi bitirdikten sonra chrome iyileştirme ve güncelleştirmesi ni deneyin

BAKINIZ SORUN GİDERME
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
çılgın45 - avatarı
çılgın45
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #7
çılgın45 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar ben şimdi google chromeden faciyi açıp oyunlarına girerken baştan şöle dii:

0x00a57178 adresindeki yönerge 0x000000000 bellek adresine başvurdu Bellek read olmadı.
programı sonlandırmak için tamama basın dii.

sonra :

sayfalar yanıt virmiyor tekrar açılması için bekleyiniz yada sonlandırınız diyor beklemeyi denedimm 1 saat gelmedi yinede aciill akşama sürem warr nappmam lzm....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Google Chrome'de yeni açılan sekmenin üzerine laptopumun bütünleşik faresi ile sol tuş veya sağ tuşla tıklayınca sekme köşedeki kapatma işaretine (x) basmışım gibi kapanıyor. Aynı sorun usb girişli normal bir fare ile de aynen tekrarlanıyor. Böyle olunca açtığım sekmeyi göremeden kapanıyor. Bu durumu gidermek için ne yapmam gerekir acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
ByPaytak - avatarı
ByPaytak
Ziyaretçi
30 Mart 2013       Mesaj #9
ByPaytak - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu kadar uğraşıcağınıza ben ekran klavyesini açtım scrllock var ona bastım ve ekran kalvyesini kapadım düzeldi Msn Happy yardımcı olabilidiysem ne mutlu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2013       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
chrome veya yandex te yanda açtığım sekmelerin üstüne tıkladığım zaman sekme kapanıyor scrlck tuşunu denedim işe yaramadı ne yapabilirim