Arama

İş yerinde yaşadığım sorunlar yüzünden çalışmakta zorlanıyorum, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 6 Eylül 2012 Gösterim: 3.091 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bugunlerde cok canım sıkılıyor calışiyorum fakat iş yerinde sorunlarm oldu ve herkez suratıma bi tuaf bakıyor ben bu durundan cok rahatsız oluyorm işme kendimi veremıyorm herkez üstüme üstüme geliyor sanki cok cabuk sinirlenıyorm sizce napmalıyım lütfen yardımcı olun şimdidem teskkr ederm
Sponsorlu Bağlantılar
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
27 Temmuz 2010       Mesaj #2
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bunun farkında olmanız bile sizi rahatlatmalı..

Sponsorlu Bağlantılar
Çoğu kişi bu ruh halinin sıkıcılığını bilmeden hem kendine hem cevresindekilere rahatsızlık verir. Bunu aşmak için rutin yaptıklarınızın dısına cıkın.

Basit örnek: Her zaman kullandığınız eve yada işe gidiş yolunuzu değiştirin. Belli noktalara kadar yürümeyi ve etrafı gözlemlemeyi deneyin.

İşyerinizdeki faaliyet alanınızda değişiklik masa düzeni vb farklılıklar yaratın.

Giyim tarzınız işyeri koşullarını etkilemiyecek şekilde standart kalıplardan uzaklasın.

Çevrenizdeki kişilerle iş harici dialoglara girin konuşun...

gibi örnek yolları deneyin.
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
28 Temmuz 2010       Mesaj #3
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
bir laf var, işin araban küçük olsun, ama evin büyük olsun.

bi laf daha var, evindeki sorunları yutarak yaşabilirsin ama, işyerindeki sorunları yutamaz insan.

dolayısyla; sizin işyerinize sorunlarım oldu demenizi irdelemek lazım.

her gün yüzyüze olduğunuz kişilerle sorunu büyüttünüz. alttan almadınız. şimdi de "evham" hastalığına doğru gidiyosunuz.

kompetankedi müdürün önerileri çok hoş. arasıra (pazar günü) çok değişik yerleri gezerek kafa izni çıkarın kendinize. bu beyini sıfırlatır. sinir yapınızı güçlendirir. özgüven gelebilir.

bitkisel destek almak isterseniz, bu günlerde kantaron yarar size. sitemizde güzel bir yazı var
Sarı kantoron bitkisinin zararı var mıdır, varsa zararları nelerdir?

hoşunuza gitti ise http://www.birtat.com.tr/urunlerimiz/bitkisel_kapsuller/sari_kantaron.htm daha güçlü sarı kantaron için http://www.birtat.com.tr/urunlerimiz/vitamin_power/st_john_s_wort.htm

Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir firmada dış ticaret firmasına asistan olarak girdim ama asistanlıktan cok musteriye oraya buraya gotur boş işlerle uğraş işi verilmeye başlandı ilk başlarda bişey demedim ama 1 sene oldu ve hala aynı ilk başlarda dış tic işleri yapmak için cok uğraştım savaştım ama benden sonra gelen dış ticaretle hiç uğraşmamış kişilere bile iş verdiler bana vermediler ve işi gayet iyi bildiğimi bilmelerine rağmen hala boş işlerle ilgili olmamı istiyolar ne yapmalıyım işten ayrılmak istedim izin vermediler vaatlerde bulundalar hiçbiri yerine gelmedi yardımcı olun ne yapmalıyım