Arama

Windows Live profilimdeki kişileri nasıl silebilirim?

Güncelleme: 5 Şubat 2012 Gösterim: 4.157 Cevap: 4
delibilge - avatarı
delibilge
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #1
delibilge - avatarı
Ziyaretçi
merhaba...konuyla alakali degil ama ilk defa bir sorum olacak...ben windows live profilimdeki insanlari silmek istiyorum ama bir turlu beceremedim...yardimci olursaniz cok sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
shadowdancer - avatarı
shadowdancer
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #2
shadowdancer - avatarı
Ziyaretçi
Kişiler kısmına girip Messengerden ve Profilden diye iki seçenek var listenizde değilde sadece ağınızda varsa "profilden" kısmına girip kişiyi sil dediğinizde olur.
Sponsorlu Bağlantılar
delibilge - avatarı
delibilge
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #3
delibilge - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
shadowdancer adlı kullanıcıdan alıntı

Kişiler kısmına girip Messengerden ve Profilden diye iki seçenek var listenizde değilde sadece ağınızda varsa "profilden" kısmına girip kişiyi sil dediğinizde olur.

enteresan ama bende boyle bir kisim yok...windows live profilim acik ama silemiyorum kimseyiMsn Cry
shadowdancer - avatarı
shadowdancer
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #4
shadowdancer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
delibilge adlı kullanıcıdan alıntı

enteresan ama bende boyle bir kisim yok...windows live profilim acik ama silemiyorum kimseyiMsn Cry

Peki o zaman bir de bunu deneyin ; Kişiler kısmına gelerek Ağ seçeneğine tıklayın ve silmek istediğiniz kişileri seçin ve silin Msn Wink
topcu_10 - avatarı
topcu_10
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #5
topcu_10 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeni sürüm msen işlemci yardımcı olayım msn de toplu kişi silme işlemleri 1.ci şık msn @e posta gelen kutunuzu açın seçenekler sağda tuşluyalım ve altta diyer seçenekler tuşluyalım solda altta küçük yazılarla yazılmış giriş kişiler takvim var orada kişilere tıklayalım .burada yapacayımız işlem bu olacak @e posta gelen kutunuzdaki mailleri sildinizmi tıpkı yapacayınız işlem onun gibi maillerinzi tümü diyip siliyoruz demi buradada kişi simede yapacayınız oradakiyle aynı işlem ewt kişilere tıkladık karşımıza msn deki kişiler dökümanımız çıktı silmek istediyini veya toplu olarak canın nasıl isterse sile bilirsin hede kolay gelsin not bilmeyenler için toplu simede tümü haneli yeri işaretle üste sil var basın karşınıza çıkacak uyarıya ok diyelim ve 20 şer 20 şer silinecek dewamlı aynı işlemi yapın 5 dk boyunca tümü işaretle sil ve bitti daha fazla bilgi için ar.radyo@hotmail.com msn işlerinizde yardımcı olabilirim.