Arama

Sorunlu kiracı evden nasıl çıkartılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Eylül 2014 Gösterim: 39.660 Cevap: 18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kiracı evde kontratsız oturuyor.kira vermedi 2 aydır, su faturası da ödenmemiş, belki elkt.faturası dsa ödenmedi elimizde olmadıgı icin bilmiyporuz. ayrıca başka çirkin halleri de var, geceyarısı gitmek, eve gelenler(adamlar) falan...hertürlü pislik var anlaşılan. en kolay nasıl çıkartırız?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evimi Ağustos ayında yenı evlı bır çifte kiraya verdim. Biar ay sonra boşandılar. Kız eve tedbir koydurdu 6 ay kocası eve giremedi. Haziran 12 de sözleşmeyi fesh ettik. Kız kirayı yatırmış ve evde kalmak istiyor fakat ben kalmaları istemiyorum. Sözleşmeyi eşiyle yapmıştım. İkisininde evimden çıkmasını istiyorum. Beni nasıl bir süreç beklemektedir?

Sponsorlu Bağlantılar
sacidekoca57@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba kiraci kirayi 4 aydir odemiyor 2ay once noterde ihtar gonderim yine odemedi tekral yine gonderecegim ben bu kiraci cikarmak istiyoru nasil cikara bilirim lutfen bana yardimci olun. 1 yillik
kontratiyaptik kontart aralikta bitiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5 ay önce dairemizi kiracıya verdik girdiğinden beri kiraları aksattı ve kontrat yapmadı telefonu açmıyor adı murat o kadar ne iş yapar soyadı nedir bilmiyorum nasıl çıkartırım gegov7214@hotmail.com a mesaj atabilirmisiniz saygılarumla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. kiracım 5 aydır kirasını ödemiyor. 2 defa elden ihtarı aldım yazıdırarak ihtar çektim. 19.10.2012 tarihinde tahliye taahhütnamesi var çıkarmak için ne yapabilirim.
semir - avatarı
semir
Ziyaretçi
4 Kasım 2012       Mesaj #16
semir - avatarı
Ziyaretçi
yeni ev aldım içinde kiracı var kiracı eski evsahibinden bünhaklarını almasına ramen ve onun dilediyi gibi uygun kiralı ona 10 adet ev bulmamıza ramen evi boşaltmıyor kiracının maddi durumuda iyi bende kiradayım biran önce aldığım eve taşınmam gerekiyor kiracının evi acil birşekilde boşaltması için başka neyapa bilirim tehdit uslubu konuşmalar yapıyor bende anem apartuman dayresinde oturamıyordiye bu tekkalı bahçeli evi krediyle aldım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ev sahibi yurt dışında vekalet verdi ve burdan bi akrabası onun adına kiracısı ile kontrat yaptı.kontrat 9.ayda bitiyor fakat 2aydır kirasını ödemiyor ayrıca evin kapılarını satmış ama bizce ısınmak için yakmış.kontratta ne yazdığını şu an bilmiyorum.eve zarar verme durumunda çıkarırım diye kontratta belirtilmese bile biz kirayı alıp kiracıyı evden çıkarabilir miyiz?cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ev sahibi yurt dışında vekalet verdi ve burdan bi akrabası onun adına kiracısı ile kontrat yaptı.kontrat 9.ayda bitiyor fakat 2aydır kirasını ödemiyor ayrıca evin kapılarını satmış ama bizce ısınmak için yakmış.kontratta ne yazdığını şu an bilmiyorum.eve zarar verme durumunda çıkarırım diye kontratta belirtilmese bile biz kirayı alıp kiracıyı evden çıkarabilir miyiz?cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

acil cevaplarsanız çok seviniriz.
birsel - avatarı
birsel
Ziyaretçi
16 Eylül 2014       Mesaj #19
birsel - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben birsel piyade evime kiraci koydum fakt kirami odemedi hacize verdiyimde ya hacize oduyor yada banim bankama oduyor fakat noksan oduyor bende cikmasini onerdimve kita kontuttimin gunu biti bidaha yapmadim ciksindiye noredende tahliye mektupu yolladim iki senedir yine cikmiyor nede beni evime yaklastirmiyor kiracim sukruye erkisi ve ne evime nede bahceme bakmiyorevim cok kotu halde gitim gordum ve kiracim sukruye erkisi ben ev sahibi olarak iftira eti evimi kapimi zorladi diye davaci oldu ben bu durumda kiracimsukruye erkisiyi nasil evimden cikara bilirim ev sahibi olarak beni bu konud bilgilendirirseniz memnun olurum saygilarimla darbogazkoyu@live.nl meyilime cevap yollarsaniz sevinirim