Arama

Sevdiğim kız ne yapmaya çalışıyor olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ağustos 2010 Gösterim: 2.252 Cevap: 1
MYCOUNTRY - avatarı
MYCOUNTRY
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #1
MYCOUNTRY - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle merhaba
konu biraz uzun olacak ama baştan sona anlatayım sizde yardımcı olun lütfen

yaklaşık 4 ay önce 1 market açtım tam karşımdada 1 tuhafiye var aradan 1 ay geçtikten sonra tuhafiyede çalışan kıza aşık oldum ama bir anda nasıl oldu anlamadım hiç konuşmadık kızla ama sadece 1 dondurma almaya geldi dondurmayı alırkende ne olduysa kızardı birden işte o an ne olduysa oldu neyse 2 hafta kadar bakıştık sürekli 1 gün geldi dayanamadım gittim tuhafiyeye 1 çorap istedim ne renk olsun dedi bende farketmez çorap bahane ben sana başka bişey söylemek istiyorum dedim söyle dedi bi anda aptallaştım söyleyemedim tabi çorabı alıp çıktım dükkana geldim dayanamadım 10 sn sonra tekrar gittim tam içeri girdim annesi geldi yine söyleyemedim çıktım annesi gittikten sonra tekrar gitim söyledim bu sefer senden hoşlanıyorum diye ilk başta güldü sonra istemiyorum dedi bende özür dileyip seninde benden hoşlandığını sanmıştım kusura bakma rahatsız ettim deyip çıktım çıkarken arkamdan yo rahatsız etmedin gibisinden bişeyler söyledi ama tam anlamadım neyse 3 4 gün ne tuhaiyeye gittim nede onun olduğu tarafa baktım bu sefer o gelmeye başladı ben konuşmadıkça o konuştu neyse 1 haftada öyle geçti bir gün yine geldi dayanamadım tekrar söyledim bu seferde beklediğim var dedi ben işte o zaman bittim o gittikten sonra aptal gibi dolaştım dükkanın içinde 1 kaç gün de böyle geçti artık geldiğinde yüzüne bile bakmıyodum onun gelmesindende rahatsız oluyordum ama onada buraya gelme diyemiyodum 1 gün bi mektup yazdım başlık olarakta yaptığın hiç adil değil diye yazdım neyse mahalleden bi çocuğa verdim götürdü tuhafiyenin kapısının altından attı bırakırken çocuğu görmüş sabh geldi açtı okudu mektubu 3 gün hiç birşey demedi 4. gün mektubu bırakan çocuğu çağırmış yanına sıkıştırmış çocuğu mektubu sen bıraktın demiş çocukta bişey dememiş ne evt ne hayır diye ağlamış 1 2 gün yine ses çıkmadı bigün yine geldi dondurma aldı gözlerimin içine baktı
gitti o gittikten sonrada kızdır naz yapıyor diye düşündüm nette takılırken birden aklıma çiçek almak geldi 10 tane gül aldım ilk 3 gülü götürdüm ertesi gün

1. güle sevgimin karşılıksız olmadığından artık eminim diye yazdım
2. güle seni seviyorum
3. güle de sana sırılsıklam aşığım diye

götürüp gülleri bırakıp çıktım akşam o çıktıktan sonra baktım gülleri masanın üstünde suya koymuş tmm dedim bu sefer artık eminim 2. gün tekrar gittim 2 gül daha bıraktım onlarıda koymuş diğerlerinin yanına 3. gün tekrar gittim 2 gül daha götürdüm yarım saat durdum yanında seni seviyorum sende seviyosun onuda biliyorum dedim sorun ne oozaman kafana takılan ne konuşmadan bu soruları kafandan atamazsın dedim yine bişey demedi sadece çok iyisin seni üzmek istemiyorum ama ne olur beni unut dedi ısrar ettim bu seferde beni istemeye geldiler dedi artık alıştım ya bu şoklara olabilir dedim isterlerde sen ne düşünüyosun ailemin kararını bekliyorum demezmi tmm o zaman sen bilirsin deyip çıktım baktım böyle olmuyacak birini koydum araya derdi neymiş öğrensin diye kadın gidip konuşmuş bana söylediklerini söylemiş madem öyle madem beklediğin var çiçekler neden masanda duruyor diye sormuş eli ayağı titremiş ağlayacak gibi olmuş fazla ısrar etmeyip çıkmış oda neyse ordandan bişey çıkmıyınca 4 gün dükkanada gitmedim kafam rahatlasın diye oda düşünsün biraz belkide çok ısrar ettim bugün geldim dükkana onu hiç görmedim gelince ne yapacam nasıl davranacam bilmiyorum daha doğrusu artık anlamıyorum madem istemiyorum diyosum madem beklediğin isteyenin her neyse var benim sana karşı olan duygularımıda biliyorsun neden hala yanıma gelip gidiyorsun neden konuşuyorsun arkadaşlar ne olur yardımcı olun oyun oynuyor diyecem öyle biri değil aklına takılan bişeymi var benimi deniyor aklıma bir sürü şey geliyor artık psikolojim bozuldune olur yardımcı olun

kusura bakmayın biraz fazla yazdım ne olur iyi kötü bişeyler söyleyin
EN İYİ CEVABI kompetankedi verdi
:)
Durumunda bir anormallik yok. Kimisi için derler saçı uzun aklı kısa böyle bir durumdasın. Anlaşılan bu kıza hayatında çiçek veren üzerine titreyen ilk kişi olma olasılığın var. Bu tepkilerine karşılık verme yetisine sahip bir kız değil bu yüzden . Hayat bir tecrübe keza bundan sonra biri bu şekilde kapısına gül bıraktığında gülleri vazoya koymuyacağı aşikar.
Sponsorlu Bağlantılar

Ancak unutmamak gereken sizin ısrarınız, siz talepte bulunuyorsunuz karşılığında size ya istendiğini yada beklediği birinden bahsediyor. İşte bu noktadan sonra sizin hiçbir şekilde faaliyette bulunmamanız gerek. Başlangıcı platonik gelişen bir serüveni uzatmanız sizin ruh sağlığınız açısından zarar görmenize sebep olucak.

Yapmanız gereken yada düşünmeniz gereken şu kızın davranış şekillerinin herhangibi bir manaya gelmiyeceğini ve nasıl tepki koyması gerektiğini bilmediği yönünde düşünmeniz. Bu hem onu her görüşünüzde yada işyerinize gelişinde kendinizi sorguladığınızda yaptığınız yorumun tek taraflı olduğunu fark ettiricek ve ona karşı pozisyonunuz müşteri sıfatında olmasında size kolaylık kazandıracağı gibi ruh sağlığınızıda olumlu yönde etkilecek.

Kısacana bir yanlış anlaşılma ve yorumun sizi bu kadar etkilemesine izin vermemeniz. Eğer ben yanılıyorsam siz kazanacaksınız. Aksi durumdada gene kazanan sizsiniz.

Saygılarımla
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
10 Ağustos 2010       Mesaj #2
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Msn Happy
Durumunda bir anormallik yok. Kimisi için derler saçı uzun aklı kısa böyle bir durumdasın. Anlaşılan bu kıza hayatında çiçek veren üzerine titreyen ilk kişi olma olasılığın var. Bu tepkilerine karşılık verme yetisine sahip bir kız değil bu yüzden . Hayat bir tecrübe keza bundan sonra biri bu şekilde kapısına gül bıraktığında gülleri vazoya koymuyacağı aşikar.
Sponsorlu Bağlantılar

Ancak unutmamak gereken sizin ısrarınız, siz talepte bulunuyorsunuz karşılığında size ya istendiğini yada beklediği birinden bahsediyor. İşte bu noktadan sonra sizin hiçbir şekilde faaliyette bulunmamanız gerek. Başlangıcı platonik gelişen bir serüveni uzatmanız sizin ruh sağlığınız açısından zarar görmenize sebep olucak.

Yapmanız gereken yada düşünmeniz gereken şu kızın davranış şekillerinin herhangibi bir manaya gelmiyeceğini ve nasıl tepki koyması gerektiğini bilmediği yönünde düşünmeniz. Bu hem onu her görüşünüzde yada işyerinize gelişinde kendinizi sorguladığınızda yaptığınız yorumun tek taraflı olduğunu fark ettiricek ve ona karşı pozisyonunuz müşteri sıfatında olmasında size kolaylık kazandıracağı gibi ruh sağlığınızıda olumlu yönde etkilecek.

Kısacana bir yanlış anlaşılma ve yorumun sizi bu kadar etkilemesine izin vermemeniz. Eğer ben yanılıyorsam siz kazanacaksınız. Aksi durumdada gene kazanan sizsiniz.

Saygılarımla