Arama

Sgh-m620 model telefona ucuz yollu internet ayarları nasıl yapılır? - Sayfa 2

Güncelleme: 16 Kasım 2012 Gösterim: 11.092 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internet nasıl kapanır nolur söyleyin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ses ayarı nasıl yapılır ya
,
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefon sgh m 620 benim hat turkcell TURKCELL MENÜ ye girdim daha sonra +Turkcell Hizmelerine girdim Ve tekrar +Musteri Hizmetleri yazan yere girdim 4. sırada +Ayarlarımı Yap yazar ona girdim ve Wap Ayarlarını Seçtim tamam mesaj geldi o da tmm yükle dedim PIN KODUNU GİRİN yzıyo pın kodunu gırdım geçersız kullanıcı pın kodunu gırdınız yazıyo ne olur yardm ....
kerberosss - avatarı
kerberosss
VIP cambaz
15 Ağustos 2012       Mesaj #14
kerberosss - avatarı
VIP cambaz
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim telefon sgh m 620 benim hat turkcell TURKCELL MENÜ ye girdim daha sonra +Turkcell Hizmelerine girdim Ve tekrar +Musteri Hizmetleri yazan yere girdim 4. sırada +Ayarlarımı Yap yazar ona girdim ve Wap Ayarlarını Seçtim tamam mesaj geldi o da tmm yükle dedim PIN KODUNU GİRİN yzıyo pın kodunu gırdım geçersız kullanıcı pın kodunu gırdınız yazıyo ne olur yardm ....

pin kodu olarak 1234 girmeniz gereklidir. kendi sim kartınızın pin kodunu değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samsun GT-S5260 MARKALI TELEFONUMA NASIL İNTERNET AYARLARI YÜKLEYEBİLİRİM ACABA müşteri hizmetlerini aradım internete uyumlu degil mesajı geldi ne yapmam gerekiyor acaba bilen varsa cevaplarsa sevinirim