Arama

Klavyem çalışmıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Eylül 2016 Gösterim: 36.298 Cevap: 18
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013       Mesaj #11
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
En süperi 15-20 tl. yenisini alınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Meltemm - avatarı
Meltemm
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #12
Meltemm - avatarı
Ziyaretçi
klavyem bozuldu ekran klavyesiyle yazıyom Msn Sad ps2 uçlu pc yi açarken hiç ışıkları yanmıyo ve yazmıyoda yardımmmmmm Msn Cry Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
klavyem çalışmıyor bozuk değil galiba temassızlık var ne yapabilirim bana yardım edin =))
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
30 Mayıs 2013       Mesaj #14
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

klavyem çalışmıyor bozuk değil galiba temassızlık var ne yapabilirim bana yardım edin =))

Kablolarını kontrol edin. Ne tür bir klavye kullandığınızı belirtirseniz daha teknik yardımcı olabiliriz. Mesela, kablosuz bir klavye kullanıyorsanız pillerini kontrol edin. Klavye alıcısının takılı olduğu USB slotunu kontrol edin.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2015       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH RAZI OLSUN BAŞKA NE DİYİM YANİ SENDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2015       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR İLK BAŞTA BENDE YAPAMAMIŞTIM AMA ŞÖYLEDE OLUYYORMUS DEVRE DİŞİ BIRAKIN VE TEKRAR ETKİNLEŞTİRİN (KLAVYE OLANA SAĞ TIKLA + DEVRE DIŞI BIRAK + ETKİNLEŞTİR ) YAPIN 100% OLUYO BAŞARILAR Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar klavyem calısmıyor.Onceden de boyle oluyordu ama geri geliyrdu.Simdi gelmior.Kasa girişine tam girmeden once klavyedeki LED'ler yanıp sönüyor.Tam girincede LED'ler hic yanmıyor.Dün gelip gidiyordu bugun hic yok yardım lütfenn .Ekran klavyesinden yazmak çok kötüü -_-
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
25 Ekim 2015       Mesaj #18
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar klavyem calısmıyor.Onceden de boyle oluyordu ama geri geliyrdu.Simdi gelmior.Kasa girişine tam girmeden once klavyedeki LED'ler yanıp sönüyor.Tam girincede LED'ler hic yanmıyor.Dün gelip gidiyordu bugun hic yok yardım lütfenn .Ekran klavyesinden yazmak çok kötüü -_-

USB çıkışlı klavye kullanıyorsanız, farklı bir USB bağlantı noktasına takıp deneyin. Farklı USB cihazlarını (FlashDisc, hoparlör vb..) çalıştırıp sadece klavyeyi çalıştırmıyorsa sorun klavyeden de olabilir.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2016       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bios pilini çikartıp 2 dk beklettim geri taktım sorun gitti