Arama

Sevgilimle aramız bozuk nasıl düzeltirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ekim 2016 Gösterim: 11.914 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgilimle aramız bozuk nasıl düzeltirim?
EN İYİ CEVABI Heulwen verdi
süprizler yap. hiç beklemediği anda çok sevdiği bi olayı yarat.

Sponsorlu Bağlantılar
eski hatalarının yakınından bile geçme.

en önemlisi seviyorsan bunu ona hissettir.

ne isterse, ne kadar zor olsa da yap. o an yapamadıysan bir başka zaman kesin yap.
Son düzenleyen Safi; 31 Ekim 2016 16:13
Ank_Mehmet - avatarı
Ank_Mehmet
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #2
Ank_Mehmet - avatarı
Ziyaretçi
sevgilinin üstüne çok gitme . onunda sinirli bi anına denk gelmiş sana kızmış olbilir ona özel bir özür mesajı at, ve onu sevdiğini söyle işe yarar bide yasını söylersen ona görede teknikler verebilirm Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşımla yan taraftaydı ve 2. bakmamda kayboldu 9. sınıfta hoşlanmış olduğum kızı sevgilim gördü bende şuraya gelsene dedim ve bana çok kızdı bitti deyip duruyor ne yapsam gönlünü alabilirim
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
7 Ekim 2013       Mesaj #4
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
süprizler yap. hiç beklemediği anda çok sevdiği bi olayı yarat.

eski hatalarının yakınından bile geçme.

en önemlisi seviyorsan bunu ona hissettir.

ne isterse, ne kadar zor olsa da yap. o an yapamadıysan bir başka zaman kesin yap.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgilimin morali bu aralar bozuk benimle konuşmalarındada oldukça mesafeli ne yapacağımı bilemiyorum bir haftadır düzelmesini bekliyorum ama nafile facebook şifresini bile değiştirdi soğuk davranıyor sorunlarını bana açamıyor ne yapmam gerek bilmiyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkek arkadaşımla çok kavga ediyoruz beni sevdiğini söylüyor ama bazen çok kırıcı olabiliyor.hiç iyi davranmıyor beni arıyor ama konuşmayı kısa ve öz olmasını istiyor benimle hiç ilgilenmiyor ben ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz tesekkür ederim...
Suboregi - avatarı
Suboregi
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016       Mesaj #7
Suboregi - avatarı
Kayıtlı Üye
Kız arkadaşımla nerden bakılsa 1 senedir tanışıyoruz fakat her gün istikrarlı bir şekilde bana 30 dk ila 5-6 saat sonra yazdığı oluyor bu durumda bazen saatler değişiyor rahatsız olduğumu iletiyorumda isteyerek olmuyor sürekli uyuyakalıyorum diyor eskiden sebepsiz yapardı uyuyakalmasa da yazmazdı şimdi uyuyakalmıyo hadi bunu da geçtim benimle konuşmuyor onun başından geçen hiçbir muhabbet açmıyor sürekli ben sürekli ben konu buluyorum artık konu bulasımda kalmadı dediklerimi de sürekli tekrarlatıyor 3-5 gündür kötü aramızda iyi olduğumuzda da çok iyi oluyoruz bırakmak istemiyorum da boynumuz kıldan ince artık napıcaz bilmiyorum her kavgada koyuyorum ağırlığımıda aga bir kere akıllanmadı ya en sonunda gidiyorum dediğimde susup saatlerce gitme dedi sadece
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016       Mesaj #8
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Aranızı bozan konu yada kimse onu bulup halletmeniz gerekli.