Arama

Http 400 Bad request geçersiz istek hatası ve çözümü nedir?

Güncelleme: 13 Ağustos 2014 Gösterim: 34.748 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Son zamanlarda çoğu sitelerde HTTP 400 Geçersiz istek hatası alıyorum. Düzeltmek için DNS ayarlarını değiştirdim ama sorun devam ediyor acaba bilgisayardanmı kaynaklanıyor yoksa internetten dolayı olan birşey mi ?

Sponsorlu Bağlantılar
Çözümlerini bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar. Teşekkür ederim ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENDE FACEYE GİRMİYOR ŞU HATAYI VERİYOR HTTP 400 BU HATAYI BİLEN BİRİSİ CEVAP YAZSIN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
http 400 hatasını skm yha buna arkadaşlar şu bir çözüm bulun Msn Sad
pigeon - avatarı
pigeon
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #4
pigeon - avatarı
Ziyaretçi
yaa evet lutfen yardım edın acılmıytor aynı sorun bende de var....Nolur yardımcı olunnnnnnnn.Bı o sorun için tamirciyemi götüreyimMsn Sad
AkyroZ - avatarı
AkyroZ
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #5
AkyroZ - avatarı
Ziyaretçi
ya site server veritabanında sorun vardır yada internet güvenliğiniz normalde yüksektir güvenliği biraz düşürmek için internet explorer ı başlatın ordan araçlar>internet seçenekleri>güvenlik sekmesine gelip bölge güvenliği bölümündeki güvenlik seviyesini gösteren çubuğu 1-2 basamak aşağı çekin sonra uygula deyip internet seçeneklerinden çıkıp tekrar deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende oldu . bi sitede video izliyodum Http 400 Bad request çıktı kapadım on dk sonra açtım yine çıınca 5-6 kere f5 e bastım kapatıp tekrarr açtım oldu . bol şans..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
http 400 hatası diyor facebokku acamıyorum birisi bana yardım etsinMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
''ya site server veritabanında sorun vardır yada internet güvenliğiniz normalde yüksektir güvenliği biraz düşürmek için internet explorer ı başlatın ordan araçlar>internet seçenekleri>güvenlik sekmesine gelip bölge güvenliği bölümündeki güvenlik seviyesini gösteren çubuğu 1-2 basamak aşağı çekin sonra uygula deyip internet seçeneklerinden çıkıp tekrar deneyin''
denedim olmuyor facebook'a girmiyor sadace ve clear programı ile bilgisyarı temizleyince giriyo 5 dk. sonra gene hata verio sorun ne anlamdım ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede varr facebook giirmioo yardım edinnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Of ya bende de aynı şey oldu. Dediğinizi yaptım. Sayfa açıldı ama girilmiyor. Çerezler gerekiyor diyorr ! off Msn Sad