Arama

Counter Strike Extreme server'lara girerken hata veriyor, nedeni nedir?

Güncelleme: 11 Aralık 2015 Gösterim: 22.817 Cevap: 30
SlaYeR - avatarı
SlaYeR
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #1
SlaYeR - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ben bir counter strike oyuncusuyum ama normal versiyonlar benim bilgisayarıma yüklenmiyor ve bende bu sebeple extreme versiyoununu yükleyip oynuyorum ama serverlere girerken hata veriyor bende sürekli botta oynamak zorunda kalıyorum vee bu cok sıkıcı arkadaslarım bilgisayarımın windows xp taklidi olduğu için normal counteer strike 1.6 yüklenmeyeceğini söylüyorlar oysaki bn yüklemeyi denediğimde ::: available memory les than 15 mb diyor lütfen yardımMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hiç giremiyorum ve nedenıde video ayarları onuda oyundan haldebıllınıyor baska yontemı varsa lutfen yazın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl olcak oralara ne yax
caz yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uyumluluk modunu değiştir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşllar bnde error 5899:metadata file missing or damaged[-1]!!! diyor ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende fınd server dediğimde en son bağlandığım oyyuna bağlanıyo onu nasıl düzeltebilirim lütfen cewp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
error 5899:metadata file missing or damaged[-1]!!! bu hata veriyor nasıl düzeltibilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bndede error 5899 hatası çıkıo çözümünü bilen söylesin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bi cevap bul yaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
CS1.6 FULL v42 - Protocol 48 Clean Kgb nin clienti protocol 47 48 lere girer vista windows7 dahil 64 bit ve laptop her ekrenda çalışır wide yada normal. Find sever vs gibi menüdeki değişimlerde cstrike içindeki reseorce de gamemenu.res dosyasını sil eğer sisteminde uzatıları göster açık değilse gamemenu sağ tıkla özelliklerden bak res olanı sil diğeri tga ortadaki ufak cs resmi onu diil bunu sil onuda silsen bişe olmaz gerçi.
Extreme v5 de her sistemde çalışıyor oda tercih edilebilir daha popüler onunda ilk paketleme yazılımını ilk exesini rardan çıkartın sonra içinden çıkan library.exe vede setup dosyasını her sisteme kurabilirsiniz windwos tabanlı yani 32/64bit windows 7 ve wide ekran dahil ama ilk paket 64 bitte açılmaz onun için 32 bit bir sistemde açın içindeki iki exeyide kurun önce libraryi kurun gerekli ocx leri system32 kalörüne windows altında kursun zaten siz ne derseniz diyin o oraya kurar silip kurarsanız ocx hatası gene verir extreme gene library.exeyi kurun içinde msctlcom.ocx var onu kurmanız önemli kurun kaldırın anlarsınız ...