Arama

Tipeez oyunu hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Temmuz 2014 Gösterim: 40.666 Cevap: 171
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

tipeez kasa hilesi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

arkadaşlar tipeez kasa hilesini bilen var mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2012       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gogle den tipeez e girmez gogle chrome den gireceksin gogle den girersen girilmez donar gözükmez ekran
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın arkadaşlar ben tipeezi adım gibi tanıyorum. Ve orada üyeyim. Size tipeez nasıl birşeymiş anlatayım. ama baş harflerini büyük yazmicam.
tipeez çok güzel bir sanal dünya sitesi uzayda sohbette sohbet ediliyor. tipeez dünyasında gerçek hayattaymış gibi sanki yazışılıyor ev oluşturula biliyor arkadaşlarımızın evini gezebiliyoruz tipeez dünyasındakilerle arkadaş olabiliyoruz. para hilesi vardır ama uygulanması yasaktır!! oyunlar vardır oyun oynayarak tipuan kazanabilirsiniz ( para kazanabilirsiniz ). Anladıysanız anladım yazın anlamdıysanız cehennebin dibine kadar yolun var Msn Happy Msn Grin şaka yapıyom umarım anlamışsınızdır son kere söylüyorum bir de unutmayın tipeez sitesine kayıt olmadan önce veya kayıt olmuşsanız eğer güvenlik kurallarını bilmiyorsanız lütfen okuyun tipeez ekranına girin en alta inin orda kubi var ona tıklayın ordan size güvenlik kuralları gelecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bana Tipez kasasının Şifresini Verirmisiniz Rica ediyorum..........(((((.........))))) <= =>
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunları geçmek zor değil ki
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lakap nasıll onaylanıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #157
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
paralı değil dimi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2012       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Googleya Tipeez hileleri yazın 5. videoya girin orada anlatıo 4800 Tp her yaptığında alıyosun süper hile (24 Ağustos 2012)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav hiç bir şey beni bay tipeez yapmıcek
bulamıyorum ama bay tipeezin kullanıcı adını biliyom ama şifresini değil editörlerim yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #160
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben tipeeze gitiyom beyaz bi dayfa cıkıyo siyah yazıyla bişi yazıyo ben uye oluym her sey guzel uye kayıtlarımı yapıyom kayıtlar bitince bi uye ola basıyom bakıyomkio yazılar cıkıyo ben tipeez<e nerdeyse1 bucuk yıldır kayıtlıyımm yaa offfff 1 bu son 5 aydır bole oluyo giremiyorumm nolur yardım edin yawwww offf